Son zamanlarda alkol ve tütüne gelen zamlara son gelmiyor. Gelen zamlara sürekli olarak bir yenisi aha eklenirken son olarak Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar tarafından sosyal medya hesabı aracılığıyla yapılan paylaşım ile viskiye yüzde 15 oranında zam geleceği açıklandı.

Bu ayın başında yayımlamış olduğumuz viski zammı haberinde de sektörel kaynaklarımızdan gelen bilgiler doğrultusunda viskiye zam geleceği bilgisi Haber Kredi adresinde paylaşılmıştı. 1 Ekim 2022 itibarıyla geçerli olmak üzere Eylül ayının sonunda yapılan duyuru ile bazı alkollü içkilerin fiyatlarında artışa gidildiği bildirilmişti.

Cin, tekila, rakı ve vodka gibi alkollü içeceklere gelen zamların ardı arkası kesilmezken son olarak pek çok kişiyi ilgilendiren bir zam haberi daha duyuruldu. Gelen bu yeni haber ile viski grubunda fiyat artışı yaşanacağı bilgisi verildi.

Viskiye Zam Mı Geldi, Ne Zaman Gelecek?

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar'ın resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile viski grubunda yüzde 15 oranında zam uygulaması yapılacağı bildirildi. 1 Kasım tarihi itibarıyla geçerli olacak zamların oranı ise merak konusu oldu.

Viski Zamlandı Mı, Yüzde Kaç Zam Geldi?

Dündar tarafından resmi sosyal medya hesabı aracılığıyla yapılan paylaşım ile viski grubunda zam uygulaması olacağı bilgisi paylaşıldı. Dündar'ın paylaşımında 1 Kasım 2022 itibarıyla geçerli olacak zamların yüzde 15 oranında olacağı bilgisi paylaşıldı.

Screenshot_30

12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek 12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek

Zam haberinin yayılmasının ardından viski üretici markalar tarafından konuya ilişkin fiyat listesi paylaşmaları bekleniyor.