Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte ihtiyaçlar da oldukça arttı. Isınma derdi, faturalar, kışlık alışverişi derken yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte eğitim ve kırtasiye masrafları da üstüne eklendi. Gelen zamlarla alım gücünün  zorlaşması gözleri ihtiyaç kredilerine çevirirken Akbank ve Yapı Kredi'den gelen o haber vatandaşın yüzünü güldürdü. İhtiyaç kredisi veren Akbank ve Yapı Kredi'de tek önemli olan kimlik numaranız!

12 ay vadeli 108 bin TL ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Akbank ve Yapı Kredi'nin ihtiyaç kredisi detayları şimdiden araştırılmaya başlanırken vatandaşlar tarafından oldukça merak edildi. Akbank ve Yapı Kredi'nin başlatmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılan ihtiyaç sahipleri başvurunun nasıl gerçekleştiğini ve şartları oldukça merak etti. 

ANINDA 108 BİN İHTİYAÇ KREDİSİ CEBİNİZDE!

Sizlerde ihtiyaçlarınızın altında sıkışmış gibi hissediyorsanız Akbank ve Yapı Kredi'nin sağlamış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.TC kimlik numaranızın sorgulanmasının ardından anında 108 bin TL fırsatından yararlanmak çok kolay.

akbank-ihtiyac-kredisi

İslam Memiş altın ve dolar için dikkat çeken uyarıda bulundu! Yaz ayında getirisi çok olacak İslam Memiş altın ve dolar için dikkat çeken uyarıda bulundu! Yaz ayında getirisi çok olacak

TC kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulama sonrasında başvuru işlemlerini tamamlamanızın ardından 5 dakika içerisinde sonuçlanacak olan 108 bin TL ihtiyaç kredisinden sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Akbank ve Yapı Kredi başlattığı ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde başvuran vatandaşların başvurularının onaylanması ile birlikte krediyi hesaplara aynı gün içerisinde yatıracağını açıkladı. 

AKBANK VE YAPI KREDİ'DEN İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank ve Yapı Kredi web siteleri üzerinden duyurdukları ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşın yüzünü güldürdü. Kolaylıkla başvuruların tamamlanabildiği ihtiyaç kredisinde 5 dakikada sonucun öğrenebilir olmasının yanı sıra kabul gördüğü taktirde krediniz anınızda cebinizde olacak. Birçok kişi başvuruları nasıl yapacağını merak etti. 

Akbank ve Yapı Kredi'nin vatandaşlar için çıkardığı ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak çok kolay. Mobil uygulamalar ya da Akbank, Yapı Kredi şubelerine giderek anında başvuruda bulunabilirsiniz. Kolaylıkla başvuruda bulunabileceğiniz ihtiyaç kredisinde ödeme kolaylığı sunulurken aynı zamanda anında kredi ödemesiyle vatandaşın cebini rahatlatıyor.