VakıfBank'tan Çiftçiye Uygun Kredi! Şimdi Al Hasatta Öde!

VakıfBank ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerine devam ediyor. Uygun vade ve faiz koşulları ile kredi imkanı.

Kredi 28.09.2021 - 14:00 28.09.2021 - 14:00 Serhat Karaman

Toplumun hemen hemen her kesiminin nakit ihtiyacının arttığı pandemi döneminde çiftçilerde acil nakit desteği duyan meslek grupları arasına katıldı. Ürünün yetiştirmek veye beslediği hayvanların masraflarını karşılayabilmek için devlet teşvik ve desteklerinden faydalanan çiftçi, acil nakit ihtiyacını ise uygun koşullarda kredi kullanım imkanı sağlayan bankalardan karşılıyor.

Bu kapsam sürekli bankaların çiftçilere özel kredi kampanyalarını takip eden çiftçiler en uygun kredilere başvurularını yapıyor. Özellikle kamu bankaları kendi bütçeleri dahilinde düzenledikleri çiftçilere özel ihtiyaç kredisi kampanyaları ile kredi kullanma imkanı sağlıyor.

Vakıfbank TarımKart

Ülkemizde özellikle bazı meslek grupları ve toplumun belirli kesimlerine yönelik ihtiyaç kampanyaları düzenlemeleri ile alışık olduğumuz kamu bankası VakıfBank, bu kez de çiftçilere avantajlı teklifler sunması ile gündemde. Çiftçilere özel olarak Tarım Kart uygulaması bulunan banka bu kart ile çiftçilere hem avans hem kredi imkanı sağlıyor. İşte VakıfBank TarımKart avantaj ve fırsatları.

VakıfBank Tarım Kart ile tarımsal üreticiye yönelik ihtiyaç duyulan giderleri finanse edebilir, indirimli faiz oranları ile nakit çekim limitiniz doğrultusunda kredi kullanabilirsiniz. Bu kart ile son ödeme tarihini, hasat döneminize göre belirleyerek, yapacağınız harcama ve nakit çekimleri yılda bir kez ödeme imkanına sahip olabilirsiniz.

Çiftçiler Özel Krediler

Ayrıca VakıfBank İşletme Kredileri ile tarım ve hayvancılık ile uğraşan vatandaşlar çeşitli kredilerde uygun faiz ve geri ödeme koşulları sağlıyor. Bu uygun kredi kullanım koşullarına sahip bazı krediler ise şu şekilde listeniyor:

●       Bitkisel Üretim işletme kredisi

●       Süt hayvancılığı BCH kredisi

●       Süt hayvancılığı işletme kredisi

●       Besi hayvancılığı işletme kredisi

●       Sera işletme kredisi

●       Tarımsal işletme kredisi

●       Organik kredi

Şimdi Al Hasat Zamanı Öde

Bu krediler ile kişiye özel faiz oranı, vade sayısı ve geri ödeme planı oluşturan banka, çiftçilerin hasat dönemi ve para kazanma süreçlerine bağlı olarak nakit ihtiyaçlarında esneklikler sağlıyor. Böylece acil ihtiyacı olan çiftçiler sık sık Vakıfbank şubelerini ziyaret etmeye devam etmekte.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@