Vakıfbank'tan Büyük Destek! Kredi Ödemelerine 3 Ay Erteleme Fırsatı

Türkiye'nin önde gelen kamu bankalarından Vakıfbank, ekonomik zorluklarla boğuşan müşterilerine büyük kolaylık sundu. Vakıfbank kredi ödemelerini 3 ay erteledi…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Özellikle pandemi koşullarında ekonomik olarak zor zamandan geçen vatandaşlar, bankaların desteğini arıyor. Vakıfbank da bu süreçte müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, kredi müşterilerini sevindiren bir haberle gündeme geldi. Piyasada genel nakit sıkıntısı çekilirken, özellikle istihdam problemi yüzünden iş bulmakta zorlananlar Vakıfbank sayesinde ihtiyaçlarını ertelemeden karşılayabiliyor.

Vakıfbank 3 Ay Boyunca Ödemesiz Kredi Kampanyası

Müşterilerinin zorlaşan ekonomik koşullarda nakit ihtiyaçlarına en ideal çözümü sunmaya gayret eden Vakıfbank, bu yolda 3 ay erteleme avantajı sundu. Kredi kullanmak isteyen müşterilerine düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sağlayan Vakıfbank, ayrıca 3 ay boyunca ödemesiz dönem veriyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasında faiz oranları yüzde 1.55 seviyesinden başlıyor ve başvuru yapan kişinin kredi notuna göre değişiklik gösteriyor.

Vakıfbank’ın 3 ay erteleme kampanyası kapsamında verdiği ihtiyaç kredisinin maksimum vade süresi 50 bin TL olarak belirleniyor. Bu süreçte acil nakit ihtiyacını karşılamak ve ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler Vakıfbank’ın kredi kampanyalarına büyük ilgi gösteriyor. Bankanın açıkladığı verilere göre 50 bin TL üzerindeki ihtiyaç kredisi kullanımlarında 24 ay vade seçeneği sunuluyor. Bu süreçte ihtiyaç kredisi çekenler 3 ay sonra ilk taksiti ödemeye başlıyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisinde Esnek Ödeme Seçenekleri

Müşterilerine en kolay koşullarda kredi kullandıran Vakıfbank, aynı zamanda düşük faiz ve uzun vade seçenekleriyle tercih ediliyor. Bankada 3 aylık ödemesiz dönem dışında aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda 1 eşit taksitli gibi seçenekler sunuluyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kullanımlarından son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli ödemeler gibi çeşitli ödeme seçenekleri de yer alıyor. Vakıfbank’ın yüzde 1.55 faiz oranlı ve 36 ay vade seçeneği ile hizmete sunduğu ihtiyaç kredisinden yararlanmak için hemen en yakın Vakıfbank şubesine başvurmak yeterli oluyor. Bunun dışında diğer kanallardan da başvurular yapılabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN