Borcunu zamanında ödemek isteyen, ihtiyaçlarını ertelemeden karşılamayı düşünen ve acil nakde sıkışanlar bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmaya devam ediyor. Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen özel bankalarından Yapı Kredi ve Akbank ile kamu bankası Vakıfbank’ın kampanyası dikkat çekiyor. İhtiyaç kredisi ürünlerinde müşterilerine her zaman kolaylıklar sunan bu bankalarda 3 ay ödemesiz dönem başladı. Bankalardan ihtiyaç kredisi çekenler, kredi kullanmaya başladıktan 3 ay sonra ilk taksitlerini ödemeye başlıyor. Böylelikle nakde sıkışmadan borçlarını rahatlıkla ödeme avantajından yararlanabiliyor.

Yapı Kredi 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Müşterilerine tüm bankacılık işlemlerinde büyük kolaylıklar tanıyan Yapı Kredi, ihtiyaç kredisi için de düğmeye bastı. Acil nakit ihtiyacı olanlara en düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunan Yapı Kredi, yüzde 1.75 faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Yapı Kredi’den ihtiyaç kredisi kullanmak artık çok daha avantajlı bir hale geldi. Tam 36 ay vade seçenekleriyle sunulan kredide aynı zamanda geri ödeminde 3 ay erteleme fırsatı bulunuyor. Krediye başvurular Yapı Kredi şubelerinden devam ediyor.

Vakıfbank İlk 3 Ay Ödemesiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin en çok tercih edilen kamu bankalarından Vakıfbank da müşterilerine ödeme kolaylığı sunmasıyla beğeni topluyor. Vakıfbank, 3 aylık erteleme sistemi olan ihtiyaç kredisi ile vatandaşların ihtiyaçlarına göre farklı miktarlarda krediler veriyor. Vakıfbank, bu ihtiyaç kredisinde yüzde 1.55 oranında bir faiz sunuyor. İlk 3 ay ödemesiz dönemin ardından 36 ay vade seçeneği devam ediyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Geniş bir müşteri kitlesi bulunan Akbank’tan yapılan son duyuruda, ihtiyaç kredisi ürünlerinde 3 ay erteleme fırsatı sunulduğu belirtildi. Akbank, yüzde 1.64 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği ile sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında 3 ay borç erteleme fırsatı sağlıyor. Böylelikle Akbank’tan ihtiyaç kredisi çekenler borç ödeme derdi olmadan 3 ay boyunca bütçelerini düzene sokma fırsatı elde ediyor.