Türkiye'nin en çok tercih edilen bankalarından olan ve devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank tarafından duyuru geldi. Vakıfbank yapmış olduğu duyuru ile gıda marketlerinden alışveriş yapan müşterilere toplamda 150 TL tutarında ödeme yapacağını bildirdi.

Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı! Söylemedi demeyin, kriz kapıda! Başarılı ve uzman ekonomist Selçuk Geçer uyardı!

Ekonomik sıkıntılar nedeniyle cepleri yanan vatandaşlar banka tercihlerini ve kullanımlarını da bütçelerine en uygun olacak şekilde şekillendiriyor. Pek çok özel ve kamu bankası tarafından sunulan kampanyalar kapsamında ise vatandaşların ek ödeme almaları sağlanıyor.

Bankaların sunmuş oldukları bu kampanyalar arasına yeni eklenen bir kampanya ise dikkatleri üstüne çekti. Devlet bankalarından olan Vakıfbank tarafından hazırlanan bu kampanya ile 1 ila 31 Ekim tarihleri arasında gıda marketlerinde 150 TL ve üzeri harcama yapan Vakıfbank Worldcard müşterilerine toplamda 150 TL'ye varan tutarlarda ödeme yapılacağı bilgisi verildi.

Farklı iş yerlerinden yapılacak olan 150 TL ve üzeri harcamalarda Vakıfbank Worldcard'ını kullanan banka müşterilerinin faydalanabileceği kampanya kapsamında 31 Ekim tarihine kadar Worldcard müşterilerinin World üye iş yerlerinden tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapmaları gerekli görülüyor.

Gıda marketi, kasap, manav ve şarküterilerde yapılan harcamalarda geçerli olan kampanya kapsamında 250 TL ve üzeri her alışveri,şe 15 TL, toplamda 150 TL'ye Worldpuan kazanma imkanı müşterilere sunuluyor. Banka tarafından hazırlanan bu kampanyanın müşterilere vermiş olduğu bonus tutarların ise en geç 5 Kasım 2022 tarihine kadar kullanılması gerekiyor.

Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler Vakıfbank mobil uygulamayı kullanarak kolaylıkla katılım sağlayabilirler. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için ise müşteriler çağrı merkezi, Vakıfbank şubeleri ve mobil uygulamalar üzerinden detaylı bilgi alabilmektedirler.

Kampanyaya ilişkin bilgiler Vakıfbank resmi internet adresinden alınmış olup değişiklik uygulama hakkı Vakıfbank'ta saklıdır.