Vakıfbank İnternet Alışverişlerine Anında 5 Bin TL Kredi Veriyor! Faiz Yok, Belge Yok!

Türkiye'nin en çok tercih edilen kamu bankalarından Vakıfbank, internet alışverişi yapan müşterilerine kaçırılmayacak fırsat sunuyor. Vakıfbank e-ticaret harcamalarına özel 5 bin TL kredi veriyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Vakıfbank, yeni ihtiyaç kredisi kampanyasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Artık her ihtiyacını internetten alışveriş yaparak karşılayanlar için Vakıfbank, e-ticaret sitelerinde kullanılabilir kredi kampanyası başlattı. Vakıfbank müşterileri internet üzerinden yaptıkları alışverişlerde anında 5 bin TL kredi kullanabiliyor. İşte Vakıfbank anında 5 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları…

Vakıfbank’tan 5 Bin TL Faizsiz Kredi Fırsatı

Pandemi döneminden itibaren internet alışverişleri hız kazanırken, Vakıfbank da bu alanda müşterilerinin taleplerini karşılamaya özen gösteriyor. İnternet üzerinden online alışveriş yapmak isteyenler, acil nakit ihtiyaçlarında Vakıfbank’ın cazip kredi seçeneklerini kullanabiliyor. Vakıfbank, tüketici kredisi ürünlerine bir yenisini daha ekledi ve internet harcamalarına özel 5 bin TL faizsiz kredi fırsatı sunmaya başladı.

Vakıfbank müşterileri, online olarak yaptıkları alışverişlerde anında 5 bin TL faizsiz krediyi kullanabilecek. N11 ile işbirliği yapan dev kamu bankası, bunun sonucunda müşterilerine faizsiz kredi vermesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. N11 e-ticaret platformunu kullanarak online alışveriş yapan Vakıfbank müşterileri bu kredi fırsatından hemen yararlanabiliyor.

Vakıfbank 5 Bin TL Kredi Nasıl Çekilir?

N11 sanal mağazadan alışveriş yapan Vakıfbank müşterileri herhangi bir faiz veya ek ödeme olmadan 5 bin TL’ye kadar kredi çekebilecek. İhtiyaç kredisi kampanyasında Vakıfbank tarafından belirlenen vade sayısı 36 olarak açıklandı. N11 ile ortaklaşa verilen bu kredi sayesinde artık herkes ihtiyacı olan eşyalara anında kavuşabiliyor.

Masterpass üyelerine özel başlatılan 5 bin TL faizsiz kredi kampanyasına katılmak için üye olmanız gerekiyor. Masterpass’a kayıtlı Vakıfbank Bankomat Kart seçeneğini ödeme sayfasında seçtikten sonra 5 bin TL’ye kadar kredi talebinde bulunmak mümkün oluyor. Masterpass üyesi Vakıfbank müşterileri N11 ödeme sayfası üzerinden kredi miktarını ve taksit sayısını seçerek ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN