Vakıfbank ile N11 Ortaklığı Duyuruldu N11 Alışverişlerinizde Vakıfbank Alışveriş Kredisi Hemen Hesabınızda!

N11.com üzerinden yapılan sanal alışverişlerde, Vakıfbank dijital kredileri kullanılabiliyor.

Kredi 01.01.2022 - 13:48 01.01.2022 - 13:48 Serhat Karaman

N1 ve Vakıfbank’ın bir araya gelmesi sayesinde, site üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz alışverişler için anında hızlı ve dijital kredi kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Alışverişlerin hiçbirini ertelemeden, gördüğünüz ve almak istediğiniz şeyi anında satın alabilmek çekebileceğiniz krediye kolayca ulaşabilirsiniz. N11 ile Vakıfbank ortaklığındaki kampanyada kullanabileceğiniz iki farklı kredi bulunur. İsterseniz, Vakıf Bank Dijital Kredi aracılığıyla, isterseniz de Vakıfbank Taksitli Ek Hesap aracılığıyla alışveriş ödemesini yapabileceğiniz krediye başvurabilmek için Vakıfbank müşterisi olmanız gereklidir. Mastercard ve Masterpass altyapısı sayesinde işlemlerinizin hiç hız kesmeden hızlıca sonuçlanması, banka tarafından sağlanmıştır. 

Vakıfbank Anında Dijital Kredi Nasıl Kullanılır?

Anında Dijital Kredi, Vakıfbank müşterilerinin n11.com üzerinden dilediği gibi kullanabileceği bir işlemdir. n11.com’da satın almak istediğiniz ürünün sayfasında görebileceğiniz “Anında Dijital Kredi ile Öde” butonuna tıklayarak işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gereken sayfaya yönlendirilmeyi başarabilirsiniz. Daha sonra, 36 aya kadar varan vade seçeneklerinden dilediğinizi seçerek ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Masterpass’e kayıtlı olan Vakıfbank Bankomat hesabının ardından 3D ödeme ile iş yerinden ve sizden gelen onayla kredinizi alma işlemini tamamlayabilirsiniz. 

Vakıfbank Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Nasıl Kullanılır?

Alışverişlerinizi tamamlamak için tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem ile anında Ek Hesap aracılığıyla kullanım gerçekleştirmektir. Bankomat Kart yerine işlemlerinizi tamamlamak için siteden Ek Hesap limitinizi tanımlayabilir veya artırabilirsiniz. Buradan, aynı zamanda vade seçenekleri arasından da dilediklerinizi seçebilir ve taksit miktarınızı belirleyebilirsiniz. Ek hesap limitinizin olmadığı veya satın almak istediğiniz şey için eksik kaldığı durumlarda internet sitesi üzerinden Ek Hesap seçimini yaptıktan sonra sırasıyla Başvurular, Ek Hesap Başvuru, Limit Artırma/Tanımlama adımlarını takip ederek işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme sisteminin ardından 3D ödeme sistemine geçen para daha sonra üye işyerine aktarılır ve işleminiz tamamlanır. Daha sonra, belirlenmiş olan taksit miktarlarını ve vade süresini inceleyebilirsiniz. Taksitli Ek Hesap limitlerini artırmanın yanında, dijital alışverişlerinizde anında dijital kredi de olduğu gibi 36 aya kadar varan vade seçeneklerinden en uygun olanını değerlendirebilirsiniz.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@