Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olmasının yanı sıra aynı zamanda kamu bankası olması ile de dikkat çeken Vakıfbank müşterilerine Eylül ayı fırsatlarını duyurmuştu. Eylül ayında başlayan kampanya için son tarih yaklaşırken 3 gün içerisinde sona erecek kampanyada Vakıfbank hesabı olan kişilere 150 TL kazanma imkanı sunuldu. 

Bankalar müşterilerini Eylül ayında adeta kampanya yağmuruna tutarken bu kampanyalardan birini de Vakıfbank başlatmıştı. Kamu bankasının olmasının sağladığı güçle Vakıfbank müşterilerine çok sayıda fırsat sunarken bankamatik kart sahiplerine sunulan 150 TL kazanma fırsatı ise en çok ilgi gören kampanyalar arasında yer aldı. 

VAKIFBANK BANKAMATİK KARTI OLANLAR AMAN DİKKAT! 3 GÜN İLE 150 TL KAZANMA FIRSATINI KAÇIRABİLİRSİNİZ 

Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak

Vakıfbank kredi kartı kampanyaları ile pek çok fırsat sunulurken bunlardan biride Gıda Marketi Alışveriş Kampanyası olarak öne çıktı. Vakıfbank WorldCard kredi kartı kampanyası için son başvuru tarihi 30 Eylül olarak ilan edilirken gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde alışveriş yapanlara ödül para puan kazanma fırsatı sunuldu. 

vakıfbank bankamatik

VAKIFBANK GIDA MARKETİ İLE PARA PUAN NASIL KAZANILIR, BAŞVURU NASIL YAPILIR?

World üye alışverişi olan yerlerden Vakıfbank WorldCard kredi kartı kullanarak tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri her alışverişinize toplamda 15 TL olmak üzere toplam 150 TL world puan hediye edilecek. Kampanya müşteri bazında düzenlenirken ek kartlar ve sanal kart üzerinden yapılan alışverişlerde kampanyaya dahil edildi. Ancak her müşteriye kampanyadan en fazla 150 TL world puan kazanma imkanı sunuldu. 

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin alışveriş yapmadan önce bankaya kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden büyük harflerle GIDA yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak kredi kartı numarasının son 6 hanesini yazarak oluşturdukları kısa mesajı 6635 numarasına göndermesi yeterli olacaktır. Buna ek olarak Vakıfbank Mobil şube uygulamasını kullanan kişiler ise istemeleri durumunda uygulamada yer alan Cepte Kazan bölümünden kampanyaya katılım gerçekleştirebilmektedir. Sizde kampanya duyurularını takip ederek bedava alışverişin tadını çıkarabilir, harcadıkça kazanabilirsiniz. Vakıfbank kampanyası ile kazanılan para puanlar 5 Ekim 2022 tarihine kadar kredi kartına yüklenecek olup kazanılan puanlar 6 Kasım 2022 tarihine kadar kullanılmazsa iptal edilecektir.