Emeklilere müjdeli haber bitmiyor. Gündemin emekliler açısından en sık konuşulan konusu promosyon olurken bankaların emekliler için hazırladığı kampanya bitmiyor. Bu sene promosyon ücretlerini arttıran ve emeklinin yüzünü güldüren bankalar hem müşteri kitlesini büyütmek hem de elindeki müşteriyi tutmak amacıyla promosyonlara ekledikçe eklemeye devam ediyor. 

Maaşını bankaların ATM'sinden çeken vatandaşa yeni bir haber geldi. Bankaların düzenlediği birçok kampanydan anında haberdar olmak isteyen vatandaşlara Ekim sevinci gelecek. Son zamanlarda gündemin en çok konuşulan konularından birisi olan promosyon hem emekliyi hem de çalışanı kilitlemişken yeni bir müjde geldi. Emeklilerin 3 sene aynı bankadan maaş çekme sözü vermesi üzerine bankaların 8 bin TL.ye kadar promosyonlarından yararlanmaları üzerine milyonlarca emekli banka değişikliğine gitmişti. Yüksek miktarda alınan promosyonların ardından vatandaşlar Ekim ayı promosyon ödemelerinin ne kadar olduğunu oldukça merak etti. Peki Ekim promosyon ödemeleri ne kadar olacak? 

EKİM PROMOSYON ÖDEMELERİ NE KADAR?

Müşteri kitlelerini genişletmek ve hazırda olan müşterilerini başka bankalara göndermek istemeyen bankalar arası yarışta promosyon ücretleri 10 bin TL.yi görmüştü. Yüksek rakamlar içerisinde kararsız kalan emekliler maaşlarını hangi bankada tutmanın daha mantıklı olacağını düşünürken bir müjdeli haber daha geldi. 

ekim-ayi-promosyon-ucretleri (1)

Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı

Özel bankalar tarafından başlatılan promosyon ödemeleri emekliler için 10 bin TL.yi bulurken kamu çalışanları için 40 bin TL.yi bulmuştu. Promosyon ödemelerinin yanı sıra bankaların farklı kampanyaları da emeklinin yüzünü güldürdü. Müşterilerini mutlu etmek isteyen bankalar bir takım şartlar doğrultusunda hem promosyon artışı yaparken hem de emeklilerin kampanyalardan yararlanmasını sağladı. 

PROMOSYONLAR 13 BİN 750 TL.YE ÇIKABİLİR!

Konuyla ilgili henüz net bir açıklama gelmese de Türkiye'de bulunan 12 milyon emeklinin eline geçen 10 bin TL promosyon ücretleri 15 bin TL.ye çıkabilir. Bu duyum henüz doğrulanmasa da emeklileri sevindiren iddia sonrası araştırmalar devam ediyor. Promosyonların yükselmesinin ardından düşük promosyon aldığını düşünen emekliler ise cayma hakkından yararlanabiliyor. Emekli promosyonları ile ilgili tüm detay ve açıklamaları anında öğrenmek için haberkredi.net adresini takipte kalın.