Vakıfbank En Düşük Faizlerle Konut Sahibi Yapıyor! Yeşil Konut Kredisi

Hayallerindeki eve kavuşmak isteyenlere Vakıfbank konut kredisi kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. Düşük faiz oranlarıyla yeşil konut kredisi Vakıfbank müşterilerine sunuluyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Enerji verimliliği olan konutların satışını teşvik etmek için harekete geçen Vakıfbank, müşterilerine çok cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Türkiye’de konut kredisi çekmek isteyenlerin en çok tercih ettiği kamu bankalarından biri olan Vakıfbank konut kredisi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Daha önce Vakıfbank Sarı Panjur Kredisi ile müşterilerine cazip koşullarda hayallerindeki evi satın alma fırsatı sunan banka şimdi de düşük faiz oranlarıyla kredi desteği veriyor.

Vakıfbank Yeşil Konut Kredisi Özellikleri

A ve B enerji sınıfı verimli konutların satışını desteklemek amacıyla müşterilere sunulan Vakıfbank yeşil konut kredisi büyük ilgi görüyor. Dünyamız ve geleceğimiz için değer yaratan bu enerji verimli konutlara özel düşük faiz oranlarıyla konut kredisi imkanı sunuluyor. Vakıfbank tarafından sürdürülebilir kalkınmaya destek olarak sunulan bu kredi kampanyasında enerji tasarrufu sağlanmış oluyor.

Bütçe dostu konut sahibi olmak isteyenler Vakıfbank şubelerine giderek bu kredi başvurusunda bulunabiliyor. Tamamlanmış veya yapımı devam eden A ve B enerji sınıfı verimliliğe sahip konutlar kampanya kapsamına alınıyor. Bu yüzden Vakıfbank’ın bu konut kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların, satın alacakları konutun enerji kimlik belgesi sorgulamasını yapmaları gerekiyor. Düşük faiz oranları Vakıfbank yeşil konut kredisinde devam ediyor.

Vakıfbank Yeşil Konut Kredisi Detayları

Her bütçeye hitap edecek düşük faiz oranları ve 120 aya varan vade seçenekleriyle konut sahibi olmak isteyenler yine çözümü Vakıfbank bünyesinde buluyor. Vakıfbank yeşil konut kampanyası kapsamında düşük peşinat ile ev sahibi olmak çok pratik hale geliyor.

Enerji performansında A sınıfında yer alan konutlar için evin ekspertiz değerinin maksimum yüzde 90’ına kadar kredi verilebiliyor. Vakıfbank müşterileri ayrıca eşit taksitli, eşit anaparalı, artan taksitli ve azalan taksitli alternatif planlar arasından kendi bütçelerine en uygun olanını seçip esnek ödeme imkanına sahip olabiliyor. Vakıfbank’ın yeşil konut kredisi kampanyası sadece belirli il ve ilçelerden alınan yeni konutlar için geçerli oluyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN