Vakıfbank Emekliyi Unutmadı! Başvuran Tüm Emeklilere Anında 20 Bin Liraya Kadar Kredi Müjdesi!

Kamu bankası olan Vakıfbank emeklinin yüzünü güldürecek yeni bir kredi kampanyası açıkladı. Yeni kredi kampanyası ile birlikte tüm emeklilere 20 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi verilecek.

Kredi 24.01.2022 - 10:55 24.01.2022 - 10:55 Serhat Karaman

Yaşam şartlarının giderek zorlaşması emeklilerin de yaşamış oldukları zorlukların iki katına çıkmasına neden oldu. Bu süreç içerisinde emeklilerin bankalardan kredi almak için adeta büyük bir araştırma içerisine girdikleri biliniyor. 

Ancak emekli maaşları ve ödeme güçleri de düşünüldüğü zaman en uygun fiyatlı faiz oranlarının bulunması, kolay ödeme seçeneklerinin yer alması için detaylı bir araştırma içerisine giriyorlar. Bu süreçte kamu bankası olan Vakıfbank emeklilerin yardımına koştuğunu açıkladı. 

VAKIFBANK EMEKLİYE ÖZEL KREDİ FIRSATI SUNUYOR

Vakıfbank açıkladığı yeni kredi kampanyası ile birlikte pek çok ihtiyaca yanıt verecek gibi görünüyor. Bireysel ihtiyaç kredisi adı altında hızlı sonuç almak için farklı hizmetler de sunacağını açıkladı. Emeklinin sunulan krediden faydalanabilmesi için öncelikli olarak kimlik numarası üzerinden sorgulama yapabilmesi ve şartlara uygun olup olmadığını kontrol edebilmesi gerekmektedir. 

VAKIFBANK EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI NASIL YAPILIR?

Vakıfbank tarafından emekliye 20 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kampanyası sunulduğu açıklandı. Bu süreçte başvuru yapacak olan emeklinin 75 yaşından büyük olmaması gerekmektedir. Bu süreçte erteleme 90 güne kadar yapılmaktadır. Ödemeleri ötelemek isteyen vatandaşlar için 3 ay sonra ödeme seçeceği de bulunmaktadır. 

Vakıfbank tarafından sadece emekliyi hedef alarak oluşturulan bu kredi kampanyasının ardından başvurular banka şubelerinden hızlı bir şekilde yapılmaktadır. En yakın banka şubesine başvurabilecek olan emeklilerin kimlikleri ile kredi başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. 

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bu süreç içerisinde bankanın resmi internet adresi üzerinden de tüm detaylara ulaşarak başvuru yapabilecekleri belirlendi. Bankanın müşterisi olan emekliler ise maaşlarını taşıma derdi olmadan mobil bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru gerçekleştirebilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@