Geçtiğimiz aylarda emekli maaşına gelen zam sonrası bankaların emekli maaşını taşıyan emeklilere sağladığı promosyon ücretleri oldukça konuşulmuştu. Emekli promosyonları oldukça merak edilirken özellikle de Vakıfbank emekli promosyonları merak konusu oldu. Peki Vakıfbank emekliye ne kadar promosyon ödemesi yapıyor? Vakıfbank promosyonu ne kadar?

Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı Altında yanılmayan uzman İslam Memiş duyurdu! Altını, doları ya da kripto parası olanlara İslam Memiş açıkladı

Emekli maaşını taşıma ve 3 yıl aynı bankada maaşını tutma sözü ile bankaların emeklilere geri ödemesiz ve tek seferlik sağladığı promosyon ödemelerinin ardından birçok kampanya da beraberinde gelmişti. Bankaların hem müşterilerini elinde tutmak hem de müşteri skalasını daha da arttırmak adına yaptığı promosyon ödemeleri 8 bin TL.ye dek çıkmıştı. Vakfıbank emekli promosyon ödemelerinin ne kadar olduğu araştırıldı. 

vakifbank-promosyonu-ne-kadar (2)

VAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

Vakıfbankı emekli promosyonları oldukça merak edildi. Emeklilerin maaşını taşıma şartı ile aldıkları emekli promosyonlarında başvuru hala devam ederken emekliler Vakıfbank emekli promosyon ücretini merak etti. 

2022 Vakıfbank emekli promosyonları duyuruldu. Bankaların emekli maaşını taşıyan müşterilerine sağladığı promosyon ücretleri bu sene oldukça fazla olurken bankaların müşteir kitlesini genişletmek adına promosyon ücretlerinin yanı sıra kampanyaları da detaylı şekilde incelendi. 

VAKIFBANK PROMOSYON ÜCRETİ

Emekli promosyon ücretlerini alan birçok emeklinin yanı sıra maaşını hangi bankaya taşıyacağına karar veremeyen emeklilerin sayısı da bir o kadar fazla. Bankaların promosyon ücretleri oldukça merak edilirken Vakıfbank emekli promosyon ücreti araştırıldı. Vakıfbank'ın web sitesinde yayınlanan promosyon açıklaması ise şu şekilde oldu;

 (bir) aya isabet eden emekli maaşı tutarı;

  • 1.500.-TL’ye (1.500.-TL hariç) kadar olanlara 3 yıl için toplam 500.- TL,
  • 1.500 - 2.500.-TL (2.500.-TL hariç) arasında olanlara 3 yıl için toplam 625.- TL,
  • 2.500.-TL ve üzeri olanlara 3 yıl için toplam 750.- TL

3 (üç) yıllık süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır.

Vakıfbank'ın web sitesinde emekli promosyonuna dair yer alan tüm bilgiler bulunurken maaşını taşımak amaçlı bilgilendirme isteyen emekliler de şubeye gittiği taktirde kolaylıkla işlemlerini halledebilme imkanı kazanıyor. Vakıfbank emekli promosyonları ödenirken maaşlarını taşımak için verilen süre de uzatıldı. Emekliler maaşlarını ay sonuna kadar taşıyabilecek.