Memur olmak istiyorum diyen ve bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen kişilerin merakla beklemiş oldukları Vakıfbank personel alımı 2022 sınav ilanı yayımlandı. Vakıfbank insan kaynakları tarafından yayımlanan sınav ilanında Uzman Yardımcısı ve Memur Giriş Sınavı olmak üzere 2 kadro için personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

Çalışan Anneye Devlet Destekleri Nelerdir? 2023 Doğum parası, emzirme ödeneği, çocuk yardımı Çalışan Anneye Devlet Destekleri Nelerdir? 2023 Doğum parası, emzirme ödeneği, çocuk yardımı

Vakıfbank insan kaynakları personel alımı sınavı 2022 için başvurular 10 Ekim 2022 tarihinde başlayacak ve 24 Ekim 2022 tarihinde sona erecek. Başvurusu kabul edilen adaylar arasında Vakıfbank personel alımı sınavı 19 Kasım 2022 tarihinde yapılacak. Sınava giren adaylar ilk olarak yazılı sınav sonrasında ise sözlü mülakat aşamalarından geçirilecek. 

VAKIFBANK MEMUR VE PERSONEL ALIMI SINAVI NEREDE, SINAV ÜCRETİ KAÇ TL?

Vakıfbank sınav ücreti 100 TL olarak ilan edilirken sınava girmek isteyen adaylar için başvuru ekranı dün itibari lie açıldı. Adaylar başvuru işlemlerini aranılan koşullara uygun olarak 24 Ekim 2022 tarihine kadar yapabilecek. Başvurusu kabul edilen adaylar 19 Kasım 2022 tarihinde sınava tabi tutulacak. Yazılı sınav Ankara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ANKÜSEM) tarafından tek bir merkezde yapılacak. 

vaıkfbıank sınavı

Adaylar sınav başvurusu için Uzman Yardımcısı - Memur - Uzman Yardımcısı veya Memur seçeneklerinden birini seçecekler. Sınava katılmak isteyen adayların Vakıfbank sınav ücreti olarak 100 TL yatırması gerekecek. Yazılı sınav aşamasını geçen adaylar İstanbul'da düzenlenecek olan mülakat aşamasına katılacak. Sınav ücreti başvuru esnasında kredi kartı ya da banka havalesi ile yatırılabilecek.