Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projelerine İlgi Artıyor! Herkesi Ev Sahibi Yapacak Kampanya

Vakıfbank anlaşmalı konut projeleri uygun fiyat avantajları ve düşük faiz oranlarına sahip finansman destekleri ile herkesi kolayca ev sahibi yapmaya hazırlanıyor. İşte en uygun konut projeleri ve kredisi…

Kredi 18.11.2021 - 15:48 18.11.2021 - 15:48 Serhat Karaman

Kamu bankalarının son dönemde artan ev fiyatlarına karşı vatandaşı ev sahibi yapacak yeni çözüm paketleri üretilmeye devam ediyor. Son olarak Vakıfbank tarafından anlaşmalı konut projeleri ile Türkiye’nin birçok farklı noktasında düşük fiyatlı ve cazip kredi fırsatları ile sunulan konutlar vatandaşı memnun etmeyi başardı. İster devam eden projelerden ister inşaatı bitmiş projeler arasından vatandaşlar diledikleri konut veya işyeri projesini seçerek, SarıPanjur Kredi seçeneklerinden de yararlanarak düşük faiz oranları ile ev sahibi olabilir.

Anlaşmalı Konut Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank anlaşmalı konut projelerinde geçerli olmak üzere kullandırılarak kredilerde oldukça düşük bir faiz oranı uygulamaktadır. %1,25’ten başlayan cazip faiz oranlarının yanı sıra çeşitli kampanya dönemlerinde anlaşmalı konut projelerinde geçerli olmak üzere çok daha düşük faiz oranları ile kredi desteği sağlanmıştı. Vatandaşların satın almak istedikleri evin belirli bir oranında sunulacak kredi desteği kapsamında ayrıca makul geri ödeme seçenekleri de sunulmaktadır.

Vakıfbank Konut Kredisi Kampanyası

Anlaşmalı konut projelerinin dışında Vakıfbank tarafından tüm konut satın alımları için tercih edilebilecek birbirinden avantajlı kredi kampanyalarına imza atmaktadır. SarıPanjur Kredi seçenekleri arasında yer alan; Artan Taksitli, Azalan Taksitli, Ara Ödemeli, Standart, Anaparası Sonra, Anapara Sabit SarıPanjur kredi çeşitlerinden ödeme planı en uygun olanı tercih ederek kolayca vatandaşların ev sahibi olmaları sağlanacak.

Vakıfbank Konut Kredisi Oranı

Vakıfbank konut kredileri kapsamında %1,29’dan başlayan cazip faiz oranları uygulanmaktadır. Ancak anlaşmalı projeler üzerinden satın alım gerçekleştirecek vatandaşlar için %1,25 oranlarına kadar faiz oranları düşürülmektedir. Tercih edilecek kredi türü ve talep edilen kredi miktarına göre farklı oranlarda faiz hesaplama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Son dönemde Türkiye genelinde artan konut fiyatlarında karşı vatandaşları korumayı hedefleyen konut kredisi kampanyaları sayesinde düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri uygulanmaya devam ediyor. Tamamlanmış veya inşaatı devam eden projelerden tüm vatandaşların yararlanması mümkündür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@