Vakıfbank Altın Çağı Gram Hesabını Duyurdu! En Avantajlı Gram Altın Birikimi

Bankalarda gram altın yatırımı yapmak isteyenlere sunulan avantajlı seçeneklerden biri de Vakıfbank'tan geldi. Vakıfbank, müşterilerine gram altın alıp satma ve düzenli birikim yapma imkanı tanıyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, müşterilerinin bankacılık ihtiyaçlarına en iyi şekilde çözümler üretiyor. Vakıfbank bünyesinde müşterilerin açabileceği hesaplar arasında gram altın hesabı da yer alıyor. Altın çağını yaşamak isteyen Vakıfbank’lılara özel sunulan bu hesap türünde müşteriler, isterse gram altın alım satımı yaparak birikimlerini değerlendirebiliyor. Bunun dışında düzenli altın birikim talimatı vererek bütçeye göre en ideal birikim stratejisi belirleniyor.

Vakıfbank Gram Altın Hesabının Özellikleri

Gram altın bazında tasarruf yapmak isteyenler, Vakıfbank’ın sunduğu avantajlı altın çağı hesabını tercih ediyor. Günümüzde giderek değer kazanmaya başlayan gram altın, vatandaşların en çok yatırım yaptığı ürünlerin başında geliyor. Gram altın tutma ve çalınma riskine girmemek için bankalarda gram altın hesabı açanların en çok tercih ettiği bankalardan biri de Vakıfbank oluyor. Vakıfbank altın çağı gram hesabı ile vadesiz altın depo hesabı sunmuş oluyor.

Türkiye bankacılık sektöründe hem bireysel hem de ticari alanda geniş bir müşteri kitlesi bulunan Vakıfbank, gram altın hesabıyla öne çıkıyor. Bu hesap ile BİST kıymetli madenler ve taşlar piyasasından alınan 1000 saflıktaki külçe altınları, kaydi olarak alıp satma imkanı elde edilebiliyor. Altın alım satım işlemleri en az 0.01 gram olmak üzere TL hesaplarının yanı sıra USD, EUR ve GBP döviz cinsi hesaplar karşılığında da gerçekleştirilebiliyor.

Vakıfbank Gram Altın Hesabının Avantajları

En büyük kamu bankalarından biri olan Vakıfbank altın çağı gram hesabı, faizsiz bir yatırım aracı olduğu için vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Bu bakımdan altın değer kazandıkça hesabı olanların birikimleri de değerlenmiş oluyor. Gram altın alım satım işlemleri Vakıfbank üzerinden herhangi bir masraf ödenmeden gerçekleştirilebiliyor.

Vakıfbank altın çağı gram altın hesabında bulunan altınların çalınma riski olmadan ve işçilik kaybı taşımadan hesapta biriktirmek avantajlı oluyor. Vakıfbank gram altın hesabı internet şubesinden veya mobil bankacılık aracılığıyla açılabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN