Vakıfbank 2. El Araç Kampanyasını Duyurdu! 48 Ay Vade ve Cazip Faizler!

Vakıfbank artan otomobil fiyatlarına karşı vatandaşlara finansman sunmaya devam ediyor. İşte en uygun taşıt kredisi…

Kredi 03.01.2022 - 11:43 03.01.2022 - 11:43 Serhat Karaman

Türkiye’de son dönemde yaşanan fiyat artışları en çok otomobil sektörünü etkiledi. Özellikle kurda yaşanan dalgalanmalar sonrasında sıfır otomobil fiyatları ciddi bir artış göstermişti. Sıfır otomobil fiyatlarında yaşanan artış sonrasında ikinci el piyasalarda da görülen yüksek fiyatlar vatandaşları uygun finansman arayışlarına yönlendirmiş durumda. 

Vakıfbank’ın otomobil sahibi olmak isteyenlere özel sağladığı 2. El Taşıt Kredisi kapsamında, düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri sağlanmaya devam ediyor. 48 ay vade seçenekleri ile sunulan kredi kapsamında esnek ödeme seçenekleri de yer almaktadır. 

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi Hesaplama 

Vakıfbank’ın 2. El Taşıt Kredisi kampanyası kapsamında, yüzde 1,50’den başlayan cazip faiz oranları uygulanmaktadır. 48 ay vade ile sağlanacak kredi kapsamında, 50 bin TL için aylık 1.564 TL’den başlayan taksitler ile tüm ikinci el otomobiller için finansman sağlanmaktadır. Tercih edilecek kredi miktarı ve vade seçeneklerine göre hesaplama oranları da değişiklik gösterecektir. Artan araç fiyatları karşısında en uygun taşıt kredisi seçeneklerini arayanlar için Vakıfbank cazip oranları ile öne çıkmaktadır. 

İkinci el otomobil alma hayali kuranların cazip oranlar ile yararlanacağı kredi kapsamında vatandaşların aylık ödeme planlarını kendilerine göre belirlemesi de mümkündür. İster 3 ay ertelemeli olarak ister 3 ayda bir taksitli veya aylık eşit taksitli gibi gelir durumuna göre ödeme yöntemlerini belirlemeleri mümkündür. Kredi kapsamında ayrıca araç değerinin yüzde 70’ine kadar kredi sağlanmaktadır. 

Vakıfbank Taşıt Kredisi Başvurusu 

Vakıfbank’ın avantajlı ikinci el taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isteyenler, internet bankacılığı üzerinden rahatlıkla başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Bir yandan kur artışı diğer yandan çip krizi gibi nedenlere bağlı olarak yükselen otomobil fiyatları için vatandaşlar çözümü uygun kredilerde buldu. 

Vakıfbank’ın cazip 2. El taşıt Kredisi kampanyasına başvurularınızı dakikalar içinde yaparak rahatlıkla araç sahibi olabilirsiniz. Uygun ödeme seçeneklerine sahip taşıt kredisi kapsamında yarıca düşük faiz oranları da uygulanmaktadır. Değişken taksitli, balon ödemeli veya 3 ay ertelemeli olarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@