Vakıf Katılım'dan Vatandaşlara Yeni Destek Paketi! Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Vakıf Katılım vatandaşların tüm ihtiyaçlarına yönelik yeni destek paketini açıkladı. Tüm ihtiyaçlarda geçerli faizsiz kredi kapsamında 36 aya kadar vade seçenekleri de yer alıyor…

Kredi 17.11.2021 - 08:21 17.11.2021 - 08:21 Serhat Karaman

Kamu bankalarının katılım bankacılığı sektöründe de faaliyetlerine başlamasının ardından birçok alanda vatandaşları faizsiz finansman avantajlarından da yararlanmaları sağlanmıştır. Türkiye’de katılım bankacılığının gelişmesine katkı sağlayan Vakıf Katılım; beyaz eşyadan eğitime, mobilya ve televizyondan sağlık, tadilat vb. tüm ihtiyaçlara yönelik tek bir finansman paketi ile destek sağlamaktadır. Düşük kar oranları ve uzun vade seçenekleri ile vatandaşların diledikleri miktarda finansman miktarından yararlanarak ihtiyaçlarını faizsiz bankacılık sistemi içinde karşılayabilir. Ayrıca söz konusu finansman türü için uygun ödeme koşulları da belirlenmiştir.

Vakıf Katılım İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Vakıf Katılım Bankası tarafından tüm vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamalarına yönelik sunulan kredi kampanyası kapsamında düşük kar oranları uygulanmaktadır. Faizsiz bankacılık alanında faaliyet gösteren katılım bankalarının bu özelliği sayesinde vatandaşların daha düşük oranlar ve ödeme kolaylıkları ile kredi taleplerinde bulunması ve bu kredilerini en uygun koşullarda geri ödemeye başlamaları sağlanmaktadır.

Örnek hesaplama tablosuna göre; 10 bin TL tutarında bir finansman için 36 ay vade seçeneği ve %1,55 kar oranları uygulanmaktadır. Elektronik eşyadan mobilyaya kadar pek çok ihtiyaç için ilgili finansman türüne başvurulması mümkündür. Kredi tahsis ücreti ise 50 TL olarak belirlenmiştir.

Vakıf Katılım Kredi Başvurusu

Vakıf Katılım İhtiyaç Finansmanı kampanyasından yararlanmak için henüz bankanın dijital kanalları başvuru için yeterli olmamaktadır. Doğrudan Vakıf Katılım banka şubelerine gidere ister ihtiyaç ister konut veya taşıt gibi diğer tüm finansman ürünlerine kolayca başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Vakıf Katılım tarafından bireysel ve kurumsal birçok farklı kategori altında finansman desteği yeni kampanyalar ile sunulmaktadır.

Vakıfbank bünyesi altında katılım bankacılığı sektöründe faaliyet gösteren Vakıf Katılım, katılım bankacılığı alanında vatandaşların birçok finansman ihtiyacına yanıt vermeyi başarıyor. Özellikle son dönemde artan fiyatlara karşı faizsiz bankacılık hizmetlerinden yararlanmak isteyen vatandaşların tercih edebilecekleri yeni krediler Vakıf Katılım kredilerine olan ilginin de artmasını sağlamıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@