Vakıf Katılım’dan Faizsiz Konut Kredisi! Herkesi Ev Sahibi Yapacak Kampanya! Düşük Kar Oranları

Konut fiyatlarında yaşanan artış sonrasında uygun konur kredisi arayışları devam ediyor. Vakıf Katılım’dan avantajlı konut kredisi…

Kredi 03.01.2022 - 09:26 03.01.2022 - 09:26 Serhat Karaman

Türkiye’nin önde gelen kamu bankası olarak, katılım bankacılığı alanında da faaliyet gösteren Vakıfbank, Vakıf Katılım Bankası üzerinden faizsiz konut kredisi desteği sağlayarak vatandaşların yeni dönemde de ev sahibi olmasını sağlamayı hedefliyor. 

Son dönemde artan konut fiyatları karşısında en uygun konut kredisini arayan vatandaşlar, yüksek faiz yükü altına girmek istemiyor. Faizsiz bankacılık alanında faaliyet gösteren Vakıf Katılım ise Konut Finansmanı kapsamında vatandaşların bu taleplerine yanıt veriyor. Düşük kar oranları ve 120 ay vade seçenekleri ile Vakıf Katılım konut kredilerinden en uygun oranlar ile yararlanabilirsiniz. 

Vakıf Katılım Konut Kredisi Hesaplama 

Faizsiz konut kredisi kampanyaları kapsamında cazip kar oranları ile dikkat çeken Vakıf Katılım, satın alınmak istenen evin değerinin yüzde 80’ine kadar kredi sağlamaktadır. 120 ay vade seçenekleri ile sunulan kredi kapsamında, yüzde 1,42’den başlayan avantajlı kar oranları uygulanır. Bu sayede çok daha düşük taksit hesaplamaları ile kira öder gibi yeni bir ev sahibi olmanız mümkündür.

Vakıf Katılım’ın faizsiz konut kredisi kapsamında ayrıca 500 TL tahsis ücreti talep edilmektedir. Talep edilecek kredi miktarına ve vade seçeneklerine göre farklı hesaplamalar da yapılabilir. 1 milyon TL ve altındaki finansmanlar için geçerli olan örnek hesaplama kapsamında vatandaşlar için en uygun ödeme seçenekleri de sunulur. 

Konut Kredisi Faiz Oranları Düşüyor 

Türkiye’de son dönemde artan konut fiyatları karşısında bankalar ise uygun faiz oranları ile konut kredisi sunmaya devam ediyor. TCMB faiz indirimleri sonrasında uygulanan indirimler sonrasında konut kredilerinden de avantajlı oranlar görülmeye başladı. Türkiye’nin önde gelen kamu bankaları tarafından başlatılan düşük faizli konut kredileri kapsamında uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 
Vakıf Katılım tarafından sağlanan faizsiz ve düşük kar oranlarına sahip konut kredisinden yararlanarak hayallerinizdeki eve rahatça kavuşabilirsiniz. 120 ay vade seçenekleri ve esnek ödeme seçenekleri, 2022 yılında da herkesi ev sahibi yapmaya hazırlanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@