Oldukça uzun bir süredir konuşulmakta olan borçların silinmesi konusuyla ilgili yaşanan bir gelişme dikkat çekti. Çok sayıda vatandaşı ilgilendiren borç silme konusuna ilişkin gelen bir son dakika duyurusu işle vatandaşları sevindiren haber verildi.

Çok sayıda vatandaşı ilgilendiren bu konuya ilişkin detaylar bugün paylaşıldı. Gelen bilgiler kapsamında vatandaşların hızlı ve kolay bir şekilde farklı bankalarda olan borçlarını tek seferde kapatabilecekleri duyuruldu.

Gerek kamu bankaları gerekse özel banka kuruluşları tarafından ortak adım atılarak geliştirilen bu paket kapsamında vatandaşların 50 bin TL'ye kadar olan borçlarını kolay bir şekilde kapatmalarına olanak sağlandı. Yeni gelen bilgiler kapsamında vatandaşların hızlı bir şekilde 50 bin TL'ye kadar kredi ve kredi kartı borçlarının kolayca silineceği bildirildi.

ING tarafından geliştirilen bu kampanyaya ilişkin detaylar haberin devamında...

ING 50 BİN TL BORÇ KAPATMA KREDİSİ

ING bankası tarafından sunulmakta olan işbu kredi kampanyası ile vatandaşlar farklı banka kuruluşlarına olan borçlarını tek seferde hızlı bir şekilde kapatabilecekler. Farklı bankalarda bulunan ve parçalı bir yapıda olan kredi ve kredi kartı gibi vadeli borçları bulunan vatandaşların bu dağınık haldeki borçlarını kolay bir şekilde kapatmaları sağlanacak. Yeni gelen bilgiler kapsamında vatandaşlara 24 ay vade ile 50 bin TL tutarında borç kapatma kredisi sunulduğu bildirildi.

İhtiyaç kredisi kapsamında sunulan bu yeni kredi kampanyası ile vatandaşlar hızlı ve kolay bir şekilde kredi alabilecekler. ING bankası tarafından sunulmuş olan kredi kampanyasına ilişkin koşullar şu şekilde;

  • Kredi tutarı: 50 Bin TL
  • Vade Süresi: 24 Ay
  • Faiz Oranı: Yüzde 1,59
  • Toplam Faiz Tutarı: 13.355,54 TL
  • Aylık Taksit Tutarı: 2.639,81 TL
  • Toplam Ödeme Tutarı: 63.605,44 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 27,30
  • Kredi Tahsis Ücreti: 250,00 TL

ing-kredi

İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi! İş Bankası’ndan Her Şey Dahil Kredisi!

İşbu koşullar kapsamında verilmekte olan kredi kampanyası ile vatandaşlar çekmiş oldukları ihtiyaç kredisini kullanarak başka bankalarda bulunan kredi ve kredi kartı borçlarını tek banka ile kapatabilecekler. İlgili krediye başvuru yapmak ya da detaylı bilgi almak için dileyenler ING internet bankacılığı, mobil bankacılık ve şubeler ile iletişime geçebilirler.