İddialı tahminleri ve isabetli öngörüleri ile dikkatleri üstüne çeken ünlü ve başarılı ekonomist Selçuk geçer yeni dolar tahmini ile dikkatleri üstüne çekti. Selçuk Geçer yapmış olduğu her yeni tahmin ile ön plana çıkan ve dikkatleri üstüne toplayan bir ekonomist olmasının yanı sıra sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Dolar rakamlarına ilişkin iddialı tahminlerde bulunan Geçer uzun bir süre boyunca dolar kurunun TL karşısında 30 TL seviyelerine ulaşacağını belirtiyor ve vatandaşları uyarıyordu.

Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak

Yaptığı uyarılar ile her seferinde dikkat çekmeyi başaran Selçuk Geçer ilerleyen dönemlerde ise bu dolar tahminini büyüterek ilk olarak 35 TL seviyesine daha sonra ise 40 TL seviyesine merdiven dayadı.

Geçer tarafından yapılan her yeni tahmin dikkatle takip ediliyor. Geçer tarafından yapılan her yeni tahmin odak noktası olurken ünlü ekonomist gerek sosyal medya hesaplarından, gerek YouTube kanalından gerekse televizyon ekranlarından yaptığı tahminler ile Türkiye'nin en çok konuşulan ekonomi uzmanlarından olmayı başarıyor.

Son olarak Selçuk Geçer, doların 19 TL seviyesine dayanmasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Doların 30 TL olacağını dile getirdiğide şaşkılıklarla karşılaşan Geçer, doların daha da artacağını belirtti ve; "Dolar 40 TL olunca ben sizi göreceğim" ifadelerini kullandı.

Uzman ekonomistin ilerleyen günlerde yapacağı dolar tahmin ve açıklamaları merakla bekleniyor.