Uzman ekonomist Selçuk Geçer'den dolar uyarısı geldi! Dolar 40 lira olunca ben sizi göreceğim

Yapmış olduğu dolar tahminleri ve paylaştığı öngörüleri ile dikkatleri üstüne çeken Selçuk Geçer dolar tahmini ile yine çok konuşuluyor. Geçer dolar kuru için rekor rakamı açıklamasıyla dikkat çekti.

Finans 08.10.2022 - 11:47 08.10.2022 - 11:47 Berkay Demiröz

İddialı tahminleri ve isabetli öngörüleri ile dikkatleri üstüne çeken ünlü ve başarılı ekonomist Selçuk geçer yeni dolar tahmini ile dikkatleri üstüne çekti. Selçuk Geçer yapmış olduğu her yeni tahmin ile ön plana çıkan ve dikkatleri üstüne toplayan bir ekonomist olmasının yanı sıra sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Dolar rakamlarına ilişkin iddialı tahminlerde bulunan Geçer uzun bir süre boyunca dolar kurunun TL karşısında 30 TL seviyelerine ulaşacağını belirtiyor ve vatandaşları uyarıyordu.

Yaptığı uyarılar ile her seferinde dikkat çekmeyi başaran Selçuk Geçer ilerleyen dönemlerde ise bu dolar tahminini büyüterek ilk olarak 35 TL seviyesine daha sonra ise 40 TL seviyesine merdiven dayadı.

Geçer tarafından yapılan her yeni tahmin dikkatle takip ediliyor. Geçer tarafından yapılan her yeni tahmin odak noktası olurken ünlü ekonomist gerek sosyal medya hesaplarından, gerek YouTube kanalından gerekse televizyon ekranlarından yaptığı tahminler ile Türkiye'nin en çok konuşulan ekonomi uzmanlarından olmayı başarıyor.

Son olarak Selçuk Geçer, doların 19 TL seviyesine dayanmasına ilişkin açıklamalarda bulundu. Doların 30 TL olacağını dile getirdiğide şaşkılıklarla karşılaşan Geçer, doların daha da artacağını belirtti ve; "Dolar 40 TL olunca ben sizi göreceğim" ifadelerini kullandı.

Uzman ekonomistin ilerleyen günlerde yapacağı dolar tahmin ve açıklamaları merakla bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@