Dolar ile ilgili iddialı ve isabetli tahmin ve öngörülerini sürekli olarak paylaşan ve yaptığı uyarılar ile dikkatleri üzerine çeken Selçuk Geçer, dolar kuru için bir kez daha uyardı. Geçer tarafından yapılmış olan uyarı ile doların 1 saatte göreceği rakam açıklanmış oldu.

Selçuk Geçer tarafından açıklanan rakamı duyanlar şok olurken, sosyal medya platformlarında bazı kullanıcılar "Adamın uyarmaktan dilinde tüy bitti. Dinleyin artık" şeklinde yorumlarda bulundu. Selçuk Geçer tarafından yapılmış olan yeni açıklamalar dikkat çekerken detaylar ise merak konusu oldu. Selçuk Geçer tarafından yapılan yeni tahminlerin tam hali ise merak konusu oldu.

Geçer, Geçtiğimiz Aralık ayında dolar kurunun TL karşısında ciddi bir düşüş yaşaması ve 10 TL baremine kadar inmesine de değindi.

İslam Memiş altın ve dolar için dikkat çeken uyarıda bulundu! Yaz ayında getirisi çok olacak İslam Memiş altın ve dolar için dikkat çeken uyarıda bulundu! Yaz ayında getirisi çok olacak

Başarılı ve tecrübeli uzman Selçuk Geçer tarafından yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi;

"Dolarda 19 liraya hazır olun. Dolardaki ilk hedef 19 lira olacak. Bu seviyeye önümüzdeki günlerde gelirsek şaşırmayın. Dolar 27 Aralık'ta 12 liraya geldi. Ama bu artık olmayacak. Merkez Bankası o dönem 20- 30 milyar dolarlık bir para harcamıştı. Bu maceranın toplam süreci 5 ay. 5 ay içerisinden 12 liradan tekrar 18.50 liraya çıktı."

"1-2 saatlik olay. 1 saatte dolar 30 lirayı görebilir. Hazırlıklı olun. Dolar borcu olanları ve elinde dolar olanları uyarıyorum. Elinizdekilerden olmayın. İlerde çok pişman olursunuz"

Vatandaşları döviz kuru için bi kez daha uyaran Selçuk Geçer tarafından yapılan bu uyarı ile pek çok kişi sosyal medya platformlarında doların olası gidişatını değerlendirdi.

Editör Notu: Bu haber metninde yer alan bilgi, tahmin ve öngörüler ilgili uzmana ait olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Önerilerin dikkate alınarak yatırım yapılması durumunda oluşabileceklerden haberkredi.net sorumlu değildir.