Umutsuz Çiftçilere Sevindirici Haber Halkbank'tan Geldi! 7 Yıla Kadar Ulaşan Vade Seçenekleriyle Özel Destek Kredisi

Üretim için destek bekleyen çiftçiler umutsuz bir şekilde bekleyişteyken Halkbank tarım kredisi ile rahat bir nefes alma şansı buldu. Çiftçilere özel destek kredisi ile ilgili bilgiler haberimizde.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Halkbank, uzun zamandır beklenen çiftçi destek kredisini tahmin edilenden daha erken açıklayarak çiftçilerin gönlüne su serpti. Üretim için destek bekleyen çiftçiler umutsuz bir şekilde bekleyişteyken Halkbank tarım kredisi ile rahat bir nefes alma şansı buldu. Çiftçilere özel destek kredisi ile ilgili detaylı bilgiler haberimizde.

Halkbank, tarım ve hayvancılık alanında sunduğu desteklere bir yenisini ekledi. Tarım destek paketi olarak açıklanan bu yeni pakette adeta yok yok. Toplamda 9 üründen oluşan bu destek paketi, tamamen çiftçilerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlandı.

48 Aya Varan Vadelerle Tarım Destek Kredinizi Halkbank’tan Kullanın, Üretime Ara Vermeyin

Çiftçiler için hazırlanan tarım destek paketinde üretim faaliyetlerine göre özel ödeme planları oluşturulmakta. Hasat zamanı ödeme, ödemesiz dönem, ödeme erteleme ve nakit girdisine göre ödeme ayrıcalıklarıyla hazırlanan bu paket, tüm çiftçilerin üretimine destek olacak.

Halkbank tarım destek paketi, birçok farklı seçenekle çiftçilere sunulmakta. Bu pakette yer alan krediler sayesinde traktör ve makine alımlarınızı gerçekleştirebilir, arazi alımlarınızı da yine uzun vadeli kredi olanaklarına göre planlayabilirsiniz. İşte Halkbank tarafından görücüye çıkarılan destek kredisinde yer alan kredi çeşitleri;

·         Tarımsal arazi ve tarla alım kredisi: 60 aya kadar vade seçeneği

·         IPARD -Kırsal Kalkınma Hibesi: 7 yıla kadar ulaşan vade seçenekleriyle

·         Sulama Uygulamaları Kredisi: 5 yıla kadar değişen vadelerle

·         Çeltik Kredisi: 1 yıla uzanan vadelerle

·         TMO Kredisi: makbuz senedi karşılığında kullanılan kredileri ifade etmekte

·         Topraksız Tarımsal Faaliyetler Kredisi: Maksimum 5 yıl vadeli

·         Sera Yapım ve İşletme Kredisi: 2 yıla ulaşan vade seçenekleriyle

·         Tarım Makinesi ve Traktör Alım Kredisi: 5 yıla varan vade seçenekleriyle

·         Tarım Destek Kredisi: 4 yıla varan vadeler ve ödemesiz dönem avantajıyla

Halkbank tarım destek kredisi başvurularınızı dilediğiniz Halkbank şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Tarımsal faaliyetlerinizle alakalı tüm belgeleri bankaya ibraz etmeniz gerekeceğinden bankaya gitmeden önce evraklarınızı toparlamanızı ve bankaya sunmak üzere düzenlemenizi öneririz. Tercih edeceğiniz kredi tipine uygun faaliyet belgenizin bulunması gerekmektedir. Halkbank, gerekli gördüğü durumlarda sizden ek teminat talep edebilme hakkına sahiptir

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN