Ucuz Konut Sahibi Olmak İsteyenler için Ziraat Bankası 166 Bin Liraya 2+1 Ev Satıyor

Ucuz ev sahibi olmak pek çok vatandaşın en büyük hayali. Bu süreçte Ziraat Bankası vatandaşların hayalini gerçekleştirmek için harekete geçti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Günümüzde konut fiyatları cep yakmaya devam ediyor. Pek çok vatandaş artan fiyatlar nedeniyle uzun yıllardır kurmuş oldukları konut sahibi olma hayallerini ertelemek zorunda kaldılar. Ancak kamu bankası olan Ziraat Bankası harekete geçerek vatandaşların uygun fiyatlı konut sahibi olmaları için bir fırsat sunacak.

Uygun fiyatlı ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar bu süreçte bütçelerine uygun oturulabilecek cinsten bir ev bulmak konusunda detaylı bir arayışa giriyorlar. Bu durumda pek çok ilan yayınlanıyor ancak evlerin çoğu harabe durumda olduğu için oturulacak seviyede olmuyor.

ZİRAAT BANKASI 166 BİN LİRAYA EV SAHİBİ YAPIYOR

Bankaların ödememiş batık krediler karşılığında aldığı konutlar, bir süre sonra krediye çevrilmesi için uygun fiyata satışa çıkarılıyor. Bunun ardından uygun fiyatlı konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar için bu durum bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

Son günlerde banka yeniden ilanları hazırlamaya başladı. Mersin’de ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için 166 bin liraya konut satışı gerçekleştirileceği duyuruldu. 166 bin liralık konutun 2+1 olduğu belirendi.

Ziraat Bankası bundan sonraki dönemde farklı iller için yeni konut ilanlarının da yayınlanmaya başlayacağını açıkladı.

166 BİN LİRALIK UCUZ KONUTUN DETAYLARI BELLİ OLDU

ziraat bankası-1

166 bin liraya satılacak olan uygun fiyatlı konut Mersin’in Erdemli Alata mahallesinde yer alıyor. Konut 105 metrekare bir daire olmakla birlikte apartman dairesi olarak geçiyor. 1990 yılında inşa edilmiş olan konutun binanın 4. Katında yer aldığı öğrenildi.

Nakit parası olmayanlar için yapılan açıklamaya göre konutun özellikle krediye uygun satışının bulunduğu belirtildi. Ziraat Bankası uygun fiyatlı ev sahibi olmak isteyenlere özel her türlü kolaylığı sunmaya devam ediyor.

HABERİ PAYLAŞ: