Ucuz Araç Arayanlar Dikkat ! Vakıfbank 80.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla İcralık Araç Satıyor

Bankaların icralık araç satışları, yeni araç almak veya arabasını yenilemek isteyenlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. İcralık araç arayanların en çok ilgi gösterdiği bankalardan biri de Vakıfbank.

Finans 17.10.2021 - 13:12 17.10.2021 - 13:12 Serhat Karaman

Bankaların icralık araç satışları, yeni araç almak veya arabasını yenilemek isteyenlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. İcralık araç arayanların en çok ilgi gösterdiği bankalardan biri de hiç kuşkusuz Vakıfbank. Araç sayısı bakımından birçok bankayı gerisinde bırakan Vakıfbank, portföyündeki araçları 80.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sundu, siz de acele edin ve uygun fiyatlı bu araçlardan birini satın alarak ayağınızı yerden kesin.

Vakıfbank’tan Satılık İcralık Lüks Araçlar

BMW’den Mercedes’e, Range Rover’dan AUDİ’ ye kadar her türlü lüks aracı Vakıfbank taşıt portföyünde bulabileceksiniz. Aramanızı doğrudan sitenin sol bölümünde yer alan detaylı arama uygulamasından yapabilirsiniz. Sadece marka seçimi yaparak o marka araçları listeleyebilirsiniz. Ayrıca belirli minimum ve maksimum fiyatlara göre filtreleme şansına da sahip olacaksınız. Örneğin; minimum fiyat alanına 100.000 TL, maksimum fiyat tabına ise 200.000 TL yazmanız halinde fiyatı 100.000 TL ile 200.000 TL arasında olan araçları listeleyebilirsiniz.

Beğendiğiniz Araca Teklif Yapın, Hayalinizdeki Araca Dakikalar İçerisinde Sahip Olun

Vakıfbank icralık araç platformunu kullanabilmek için Vakıfbank şubelerinden birini ziyaret etmeniz gerekmekte. Bankadaki müşteri temsilcisine satılık araçlarla ilgili teklif yetkisi talep ettiğinizi bildirmeniz halinde işlemleriniz şube içerisinde tamamlanacak ve size sisteme giriş yapabilmeniz adına bir şifre gönderilecek. Aldığınız şifreyle beraber Vakıfbank icralık taşıt servisini kullanmaya başlayabileceksiniz.

Vakıfbank, ucuz araçlardan lüks araçlara kadar her bütçeye uygun araç satışıyla bu alandaki popülaritesinden asla bir şey kaybetmiyor. Vakıfbank icralık araç listesine erişim sağlamak adına BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ. Linke tıkladıktan sonra icralık araç uygulamasına yönlendirileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@