Ülkemizde son yıllarda oldukça yoğun bir şekilde devam eden sıfır km otomobil modellerin fiyat artışı karşısında çaresiz kalan vatandaşlar için uygun fiyatlı sıfır km otomobil modelleri de sunulmaya devam ediyor. Pek çok otomobil firması uygun fiyatlı otomobil modellerini duyursa da uygun fiyatlı otomobil modellerinin yarım milyon liradan başlıyor olması cepleri yakıyor.

2-12

Renault ve Fiat gibi fiyat/ performans eğrisinde yer alan otomobil modelleri üretimleri ile dikkatleri üzerine çeken otomotiv markalarının yanı sıra Türkiye'ni en çok satan otomobil modelleri arasında yer alan otomobil modelleri altında imzası bulunan Hyundai markasının da üretmiş olduğu otomobil modelleri dikkatleri üzerine topluyor.

7-2

Gelen son bilgiler kapsamında Hyundai'nin üretimini Türkiye'de gerçekleştirdiği bir modelinin cazip fiyatları duyuruldu.Hyundai Assan bünyesinde Kocaeli fabrikasında üretimleri gerçekleştirilen otomobil modelleri arasında yer alan Hyundai Bayon isimli tasarımı ile dikkat çeken otomobil modelinin Ekim ayı fiyat listesi yayımlandı. Yeni gelen fiyat listesinde piyasada bulunan pek çok sıfır km otomobil modelinin fiyatlarından daha düşük fiyatlar olması dikkat çekti.

3-9

Şık ve farklı tasarımı ile dikkat çeken B-SUV modelinin fiyatları enflasyon karşısında adeta direniyor. Son 3 ayda zam almayan model Hyundai Bayon'un 3 aylık fiyat listesi şu şekilde;

1.4 MPI 100 PS Jump - Manuel

  • Ekim: 472 bin TL

8-1

1.4 MPI 100 PS Jump - Otomatik

  • Ekim: 503 bin TL

4-7

1.4 MPI 100 PS Style - Otomatik

Garanti Bankası duyurdu müşterilerine 1000 TL verecek! Son gün 31 Mart Garanti Bankası duyurdu müşterilerine 1000 TL verecek! Son gün 31 Mart
  • Ekim: 525 bin TL

10-1

1.4 MPI 100 PS Elite - Otomatik

  • Ekim: 550 bin TL

9-1

1.0 T-GDI 100 PS Style -DCT

  • Ekim: 568 bin 500 TL

5-3

İlgili fiyat listesinden faydalanarak Hyundai Bayon sahibi olmak isteyen vatandaşlar kendilerine en yakın showroomları ziyaret ederek detaylı bilgi ve fiyat alabilir ya da talep ettikleri araçları kolaylıkla satın alabilirler.