Türkiye Finans'tan Günde 52 TL'ye 40.000 TL İhtiyaç Kredi, Kefil Yok Teminat Yok! Kredinizi Hemen Alın

Türkiye Finans Katılım Bankası yine sürpriz bir çıkışla gündeme gelmeyi başardı. Türkiye Finans'a günde 52 TL ödeyerek 40.000 TL ihtiyaç kredisi çekebiliyorsunuz.

Kredi 27.09.2021 - 16:46 27.09.2021 - 16:46 Serhat Karaman

Dert Çözen Finansman ürünüyle son dönemde adından sıkça söz ettiren Türkiye Finans Katılım Bankası yine sürpriz bir çıkışla gündeme gelmeyi başardı. Türkiye Finans’a günde 52 TL ödeyerek 40.000 TL ihtiyaç kredisi çekebiliyorsunuz. Detayları derlediğimiz içeriğimizi dikkatle incelemenizi öneririz.

Türkiye Finans 40.000 TL İhtiyaç Kredisi

Hem ihtiyaçlarımı rahat rahat karşılayayım, hem de faizsiz olsun diyenlere Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan sürpriz var. Dert Çözen Finansman sayesinde faturalandıramayacağınız işlemler için ihtiyaç kredisi çekebiliyorsunuz. Ev tadilatı, sağlık ve eğitim harcamaları gibi envai çeşit ihtiyacınızı nakit olarak karşılamakta güçlük çekiyorsanız derdinizi Dert Çözen Finansman ile çözün, ödemelerinizi günde 52 TL’den başlayan fiyatlarla kolay kolay yapın.

Türkiye Finans müşterisiyseniz hemen internet bankacılığı ya da mobil şubeye giriş yapın ve sol üst kısımda yer alan menü seçeneğini kullanarak Finansman menüsüne ulaşın. Hazır Finansman limitim sekmesine tıklamanız halinde Türkiye Finans tarafınsan size tanımlanan hazır kredi limitini öğrenebilir ve hemen kullanabilirsiniz. Eğer hazır limit menüsünde size tanımlanmış bir limit bulunmuyorsa Yeni Başvuru Yap butonuna tıklayın ve Dijital İhtiyaç Finansmanı formunu doldurun. Formu doldurduktan sonra dosya tahsis ücreti kesintisinin akabinde kalan kredi tutarı hesabınıza geçecek. Bu işlemleri mobilden yapabileceğiniz gibi internet bankacılığından da kolayca yapabilirsiniz.

turkiye-finans-kredi

T.C kimlik kartınız varsa ve telefonunuz da NFC özelliğini destekliyorsa hesabınız olmasa bile şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer bu özelliklere sahip değilseniz kurye yoluyla gelecek sözleşmeleri imzalayarak da Türkiye Finans ailesine katılabilir ve bu işlemin akabinde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Günde 52 TL’ye 40.000 TL Krediniz Hazır

36 ay taksitlendirme seçeneğiyle 40.000 TL kredi kullandığınızda günde sadece 52 TL ödemeniz gerekecek. Daha düşük tutarda ya da vadede kredi başvurusu yapmanız halinde maliyeti ve taksit ödemelerini kısabilirsiniz.

Başvuru yaparken parayı ne için kullanacağınızı belirtmeniz gerekmekte. Yalnızca katılım bankacılığına uygun harcamalar için kredi kullanılabileceği için buna aykırı bir seçeneği tercih etmemeniz gerekiyor. Örneğin; şans oyunlarına yatırma gibi bir ibare kullanırsanız kredi başvurunuz onaylanmayacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@