Türkiye Finans, dert çözen finansman ürünü ile bireylerin dertlerine çözüm üretmeye devam ediyor. Faizsiz bankacılığın ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden biri olan Türkiye Finans Katılım Bankası, günde 13 TL taksit ödemeli 10.000 TL ihtiyaç finansmanını görücüye çıkarıyor.

Şubeye gitmeden mobil ya da internet bankacılığı üzerinden çekebileceğiniz kredinizle ihtiyaçlarınıza en etkin çözümü anında sağlayabilirsiniz.

Dert Çözen Finansman İle Nakit İhtiyacınız Kalmasın

Dert çözen finansman, sağlıktan eğitime; market harcamalarından ev eşyalarına kadar her türlü ihtiyacınızda yanınızda. Eğer Türkiye Finans hesabınız bulunmuyorsa telefonunuzun işletim sistemine uygun uygulama marketine giriş yaparak Türkiye Finans mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Müşteri ol özelliğini kullanarak ister görüntülü görüşme yaparak, ister kurye sistemiyle hesabınızı hemen oluşturmanız mümkün.

Türkiye Finans hesabınız varsa mobil ya da internet bankacılığını kullanarak ihtiyaç finansmanınızı kullanabilirsiniz. Fatura kesilmeyecek işlemleriniz için dert çözen finansman ürününü kullanabilirsiniz. Uygun kâr oranları sayesinde kendinize özel ödeme planı oluşturabilirsiniz. Aylık ödeme miktarına göre çekebileceğiniz maksimum kredi tutarını belirleyebilir ya da 10.000 TL, 15.000 TL, 20.000 TL gibi hazır finansman tutarlarından birini tercih edebilirsiniz.

turkiye-finans-ihtiyac-kredisi-cekmek

Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan çekeceğiniz 10.000 TL tutarlı ihtiyaç kredisinde ödemeniz aylık 393,34 TL olacak. Bankaya 3 yılın sonunda toplamda 4.160,24 TL kâr ödemiş olacaksınız.

Günde 19 TL’ye 15.000 TL İhtiyaç Kredisi, Üstelik Faiz Yok !

590,01 TL aylık ödemeli 15.000 TL ihtiyaç finansmanında günlük ödemeniz yaklaşık olarak 19 TL olacaktır. Üstelik Türkiye Finans’ın katılım bankası olması sebebiyle işlemler faiz üzerinden değil, kâr payı üzerinden gerçekleşecek. Sözleşme ve evrakların hiç birinde faiz ibaresinin geçmemesi de cabası.

Kredi tutarı, gelirinize ve sahip olduğunuz kredi puanına göre değişkenlik gösterebilir. Kredi puanınız ortalamanın üzerindeyse 688,34 TL taksit ödemesiyle tercih edebileceğiniz 17.500 TL tutarındaki kredinizi de şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Kredi tutarı Türkiye Finans nezdinde açılan hesabınıza aktarılacak olup ihtiyaçlarınızı buradan karşılamanız sağlanacak. İster Türkiye Finans nezdindeki, ister başka banka nezdindeki bir hesaba kredi tutarını aktarabilirsiniz. Başvurularınızı Türkiye Finans şubelerinden, ATM’lerden, internet bankacılığından veya mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz.