Türkiye Finans Müthiş Kampanyayı Duyurdu Bir Faturanızı Ödüyor, 500 TL Bonus Veriyor!

Özel Paketler sayesinde Türkiye Finans Fatura Ödemeleri ve diğer avantajlarla rahatlama şansları sağlıyor.

Ekonomi 01.01.2022 - 13:49 01.01.2022 - 13:49 Serhat Karaman

Emek ve Özveri Paketleri adı altında kampanya haline getirilen Türkiye Finans avantajları ile ödemelerde rahatlık ve destek almak çok daha kolay. Türkiye Finans müşterilerinin Cari, Bol Kepçe, Günlük, Katılma ve Kira Sertifikası Hesaplarından herhangi birine sahip olanın kullanmaya başlayabileceği kampanyalardan, uzaktan müşteri olarak yararlanmak da mümkündür. Mobil Şube üzerinden veya İnternet Bankacılığı kullanılarak da Türkiye Finans müşterisi olmak ve avantajlardan faydalanmak da mümkündür. 

Emek ve Özveri Paketleri Nelerdir?

Türkiye Finans Kampanyaları arasında yer alan Emek ve Özveri Paketleri cari ve katılma hesaplarına sahip olan kullanıcıların farklı avantajlardan da yararlanabilmesi içiçn ortaya çıkarılmış paketlerdir. Emek Paketi içerisine dahil olabilmek için cari ve katılma hesaplarının toplam tutarının 2.500 TL ile 10.000 TL arasında olması gereklidir. Özveri Paketi içerisine dahil olabilmek için ise cari ve katılma hesaplarının toplam tutarının 100.000 TL ve üzerinde olması gereklidir. Şartları karşılayan herkes, Türkiye Finans şubeleri, İnternet Bankacılığı veya Mobil Şube üzerinden başvurularını gerçekleştirerek avantajlardan yararlanmaya hemen başlayabilir. Uzaktan müşteri olarak Emek ve Özveri Paketleri’ne uygunluk sağlayacak hesaplardan birisine geçiş yapabilir ve avantajları bu şekilde de değerlendirebilirsiniz. 

Emek ve Özveri Paketleri Avantajları Nelerdir?

Paketlerin içeriği oldukça geniş olarak ayarlanmıştır. Bu avantajların ana başlıkları, maksimum 100 TL’ye kadar fatura ödeme, harcama sözüne bonus puan, EFT/Havale/FAST işlemlerinin ücretsiz olarak kullanılması, anlaşmalı ATM’lerden komisyon ücretsiz para çekme, sağlık sigortasına 3/6 ay hediye, avantajlı ihtiyaç ve taşıt finansmanı, acil ihtiyaçlarınız için yedek hesap desteği, ücretsiz asistanlık hizmetleri olarak sıralanabilir. Bu avantajlarla gereksiz harcamalardan kaçınılması hedeflenir. Yol Yardım, Konut Yardım, Medikal Yardım, Bilgi ve Rezervasyon Hizmetleri ve Organizasyon Hizmetleri gibi ücretsiz yardımlara ulaşım sağlamak gibi avantajların yanında maddi destek açısından öne çıkan avantajlar da bulunur. Çeşitli finansmanlardan avantajlı kar planları ve uygun faizler aracılığıyla yararlanılabilir veya yedek hesaba tanımlanan fazladan 1000 TL’lik acil ihtiyaçlar herhangi bir kar payı olmadan geri ödenebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@