Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan savaş büyük bir enerji krizi yaşanmasına neden olurken akaryakıt ve doğalgaz fiyatları rekor seviyelere ulaşmıştı. Tüp fiyatları da yaşanan bu süreçten nasibini almış mutfak tüpü gördüğü zamlarla vatandaşı zor duruma düşürmüştü. 

Bir yandan etiket fiyatlarında yaşanan yükselişler ve yapılan yeni zamlar bir yandan da tüp fiyatlarına gelen zamlar ile mutfakta ocak kaynatmak zorlaşmış vatandaşlar gelen zamlara isyan eder duruma gelmişti. LPG otogaz fiyatlarına gelen indirimin ardından mutfak tüpü fiyatlarına da beklenen indirim haberi verildi. İpragaz, Aygaz, Milangaz tüp fiyatları kaç TL, büyük küçük tüp fiyatı, mutfak tüpü ne kadar oldu?

TÜP FİYATLARINA BEKLENEN İNDİRİM HABERİ GELDİ! TÜPÜN FİYATI NE KADAR OLDU?

Tüp fiyatları için LGP otogaz fiyatlarına yapılan indirim sonrasında beklenen yeni fiyat güncellemesi geldi. Yapılan yeni indirim ile beraber tüp fiyatları son yükseliş döneminden bu yana tam 53 liralık indirim görmüş oldu. Markalara göre değişen fiyatlarla beraber büyük tüp fiyatı 300 TL bandının altına çekildi. 

ipragaz tüp fiyatları

İPRAGAZ TÜP FİYATLARI EKİM AYI LİSTESİ! BÜYÜK, KÜÇÜK TÜP FİYATI NE KADAR?

İpragaz markası ile satılan tüp fiyatları da indirim listesine girerken İpragaz büyük mutfak tüpü fiyatı 297 liraya, küçük mutfak tüpü fiyatı ise 60 liraya çekildi. İPPApp uygulaması üzerinden sipariş veren kişilere indirimli ve kampanyalı satışlarda devam ediyor. 

aygaz tüp fiyatı

AYGAZ TÜP FİYATLARI EKİM 2022 LİSTESİ! İNDİRİMLİ BÜYÜK, KÜÇÜK TÜP FİYATI NE KADAR, KAÇ TL OLDU?

Tüp almak için Aygaz markasını tercih eden kişiler için ise Ankara'da indirimli mutfak tüpü fiyatı 307 liraya düşürüldü. Aygaz küçük tüp fiyatı 69 TL olarak açıklanırken yeni listede ilk kez boş tüp almak isteyen kişilerin ödeyecekleri mutfak tüpü depozito ücreti ise 100 TL oldu. 

milangaz tüp fiyatları

Rakamı içeriden aldım diyen gazeteci kulis haberini duyurdu! Net brüt farkı kalkacak asgari ücret 10 bin TL mi olacak? Rakamı içeriden aldım diyen gazeteci kulis haberini duyurdu! Net brüt farkı kalkacak asgari ücret 10 bin TL mi olacak?

306,50

Milangaz markasına ait tüpleri tercih eden kişiler için Milangaz küçük tüp fiyatı 58,25 liraya çekildi. Milangaz büyük muftak tüpü satış fiyatı Ekim ayında yapılan son indirimin ardından 306,50 TL olurken 12 KG uzun vanalı mutfak tüpü satış fiyatı ise yine 306,50 TL olarak satış listesinde yerini aldı.