Tüm Borçlarınızı Aylık 743 Lira Taksitle Kapatın! QNB Finansbank'tan Kaçırılmayacak Fırsat!

QNB Finansbank tarafından hazırlanan yeni kredi kampanyasında aylık küçük taksitlerle birlikte kolay ödemeli kredi seçeneğinden yararlanabilirsiniz. İşte detaylar...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

QNB Finansbank son zamanlarda en çok kampanya düzenleyen ve neredeyse her kesime hitap etmek isteyen bankalar arasında yerini aldı. Banka son olarak yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Hızlı bir şekilde nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için her detay düşünülerek tasarlanan ihtiyaç kredisinde faiz oranları da olabildiğince düşük tutuldu.

Günümüzde pek çok vatandaşın borcu bulunuyor. özellikle farklı kaynaklara borç yapmış ve ödeme konusunda ay sonunda sıkıntı yaşayan vatandaşlar için borç kapatma kredisi vereceğini açıkladı.

DÜŞÜK FAİZLİ BORÇ KAPATMA KREDİSİ VERECEK

Tüm Borçlarınızı Aylık 743 Lira Taksitle Kapatın! QNB Finansbank'tan Kaçırılmayacak Fırsat!2

QNB Finansbank düzenlemiş olduğu kredi kampanyasında borcu olan vatandaşları kazanmayı hedefliyor. 20 bin liraya kadar farklı kaynaklara borcu olan ve borçlarını kapatarak tek bir elde toplamak isteyen vatandaşlar için özel olarak kredi kampanyasının detayları açıklandı.

Kişisel olarak kredi notu, gelir belgesi, vade oranı baz alınarak belirlenecek olan faiz oranlarının en düşük seviyede tutulması bekleniyor.

AYLIK 743 LİRA TAKSİTLE TÜM BORÇLARINIZDAN KURTULUN

Borç kapatma kredisinin 20 bin lira limitli olduğunun altı çizilirken, yapılandırma sürecinde bankaya giderek başvuruda bulunmak yeterli olacaktır. 36 ay vadeli olarak belirlenen kredi kampanyasında ödemeler aylık 743 lira taksitle yapılmaktadır.

QNB Finsnabank şubelerinden talebin iletilmesinin ardından tüm borçlarınız sisteme düşecek ve banka sizin adınıza uygun şartları sağlamanız halinde diğer bankalara olan tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatacaktır. Bunun için sizin diğer bankalarla iletişime geçmenize gerek kalmayacaktır. Böylece her ay küçük taksitlerle birlikte kafa karıştıran ve unutulan borçlar tek elden kapatılabilecek.

HABERİ PAYLAŞ: