Market fiyatlarından, kira fiyatlarına ve emekli memur maaş zammına kadar yakından etkileyen enflasyon oranı Eylül ayı içinde açıklandı. Birçok kişi 2022 Eylül ayı enflasyonu'nu merak etmeye başladı. Vatandaşın hayatını yakından etkileyen enflasyon oranı için gözler haberlere çevrildi. Peki 2022 Eylül ayı enflasyonu ne? Eylül enflasyon oranı ne? Enflasyon ne kadar geldi? Dükkan kiraları ne kadar olacak?

eylul-ayi-enflasyon-orani-ne-olacak (1)

TÜİK tarafından her ay düzenli şekilde açıklanan ve hem iç hem de dış piyasayı yakından etkileyen enflayson oranı özellikle de vatandaşlar tarafından oldukça merak edildi. Eylül ayı enflasyon oranının açıklanmasıyla birlikte vatandaşların hayatı yakından etkilenecek. Peki 2022 Eylül ayı enflasyonu ne? Eylül enflasyon oranı ne?

Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat! Harcamalarınıza özel 475 TL verilecek! Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat! Harcamalarınıza özel 475 TL verilecek!

2022 Eylül ayı enflasyonu oranı belli oldu mu?

TEFE TÜFE verileri de dahil olmak üzere hem asgari ücret hem emekli maaşı hem de market fiyatları üzerinde etki gösteren enflasyon oranı oldukça belirleyici unsur taşıyor. Birçok kişi 2022 Eylül ayı enflasyon oranını merak ediyor. TÜİK tarafından her ay açıklanan enflasyon oranının Eylül ayı içerisinde ne olacağı büyük merak uyandırıyor. Eylül ayına ilişkin enflasyon oranı TÜİK tarafından saat 10:00'da açıklanırken 83,45 olarak belirlendi.