Geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı yayında detaylarıyla açıkladığı TOKİ Sosyal Konut Projesi milyonlar konut sahibi yapacak. Şimdiden 5 milyona yakın kişinin başvurduğu TOKİ Sosyal Konut Projesinde dar gelirli vatandaşlar ödeme kolaylığı olan ev, işyeri ve arsa sahibi olacak. İl il TOKİ Sosyal Konut Projesi'nin görünümü belli oldu. İşte eviniz böyle görünecek. 

Milyonlarca kişinin başvurduğu TOKİ Sosyal Konut Projesi'nde başvuru tarihi ay sonuna kadar devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şimdiye kadar başvuran kişi sayısının 5 milyona yaklaştığını duyurdu. Ödeme, proje teslim tarihi ve detaylarla ilgili canlı yayında birçok açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan dar gelirli ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yüzünü güldürdü. 

TOKİ EVLERİNİN GÖRÜNÜMÜ BELLİ OLDU!

Çok yakında ilk çalışması başlayacak olan TOKİ Sosyal Konut Projesi için sabırsızlanan vatandaşlar bir an önce kura çekiminin yapılmasını bekliyor. Sık sık 'TOKİ kura çekimi ne zaman olacak?' sorusunu aratan vatandaşlar için henüz net bir tarih olmasa bile başvuruların bitmesinin ardından kura çekiminin yapılacağı öngörülüyor. 

Sosyal Konut Projesi Cumhuriyet tarihinin en büyük projesi olurken vatandaşlar şimdiden kuranın kendilerine çıkması dahilinde sahibi olacakları evlerin görünümlerini merak etmeye başladı. İşte TOKİ Sosyal Konut Projesinde illerin görünümü;

Screenshot (11)-1

TOKİ sosyal konut projesi kura çekimi ne zaman? 2022 kura başvuru sonuçları o tarihte açıklanacak TOKİ sosyal konut projesi kura çekimi ne zaman? 2022 kura başvuru sonuçları o tarihte açıklanacak

Screenshot (12)