Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'un canlı yayında detaylarını anlattığı TOKİ sosyal konut projesine milyonlarca başvuru yapıldı. Başvuruların hala devam etmesinin ardından birçok kişi kura tarihini oldukça merak etmeye başladı. Ev sahibi olmak için şimdiden sabırsızlanan vatandaşlar TOKİ kura tarihinin açıklanmasını beklemeye devam ediyor. Peki TOKİ kura çekimi ne zaman olacak? TOKİ Kurası ne zaman çekilecek?

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi arasında yer alan TOKİ sosyal konut projesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın detaylarını vermesinin ardndan başvuruları başlatılmıştı. Başvuran kişi sayısı şimdiden milyonları bulurken ev, arsa ve iş yeri gibi ödeme kolaylığıyla vatandaşın konut sahibi olmasını sağlayan projenin kura tarihi merak edildi. 

TOKİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN OLACAK?

Şimdiye kadar ki en büyük sosyal konut projesinin hayata geçmesinin ardından başvurular son hızla devam ederken konut sahibi olmayı hayal eden vatandaşlar heyecanla kura gününü beklemeye başladı. Milyonlarca başvurunun şimdiden alındığı TOKİ sosyal konut projesinde detaylar açıklanmıştı. Son olarak kura tarihi açıklaması beklenirken projenin ödeme kolaylığı yaratması başvuruların çok olmasında etkili bir rol oynadı. 

Ev, arsa ve işyeri fiyatlarının enflasyon ve dolar kuruna bağlı olarak oldukça artması ve yüksel meblağlara ulaşmasının ardından duyurulan TOKİ sosyal konut projesi vatandaşın yüzünü güldürmüştü. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların merakla beklediği kura gününün ne zaman olacağı araştırılmaya başlandı. 

TOKİ KURASI NE ZAMAN ÇEKİLECEK?

TOKİ kura çekimi özellikle Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerde yaşayan kişiler tarafından merakla takip edilirken tarihin açıklanıp açıklanmadığı merak edildi. Milyonlarca kişinin başvurduğu TOKİ sosyal konut projesinin kura çekim tarihi ne zaman?

2022 TOKİ sosyal konut projelerindeki başvuruların hala devam etmesiyle birlikte henüz kuranın ne zaman çekileceği noktasında bir tarih açıklaması yapılmadı. Başvuruların tamamlanmasının ardından kısa süre sonra kura çekiminin de gerçekleşmesi beklenirken gelişmeler ve detayları sizlere aktarıyor olacağız. 

Geniş iç hacim, güç ve karizma bir arada buluştu! Skoda Octavia Ekim 2022 güncel fiyat listesi yayınlandı Geniş iç hacim, güç ve karizma bir arada buluştu! Skoda Octavia Ekim 2022 güncel fiyat listesi yayınlandı