Ticaret Bakanlığı tarafından satışa sunulan yeni gümrükten satılık araba ilanları için beklenen Ekim ayı ilanları yayımlandı. Ekim ayına özel olarak satışa sunulan gümrükten satılık araba ilanları yine düşük fiyatları ile dikkat çekti. Araba sahibi olmak istiyorum diyen kişiler için düşük fiyatlar dikkat çekerken teklif vermeye açık olan ilanlar da sıralandı. 

e-İhale gümrük araba fiyatları için Ekim ayında fiyatları yine dibe çekerken Ticaret Bakanlığı tarafından yürütülen süreçte araba sahibi olmak istiyorum diyen kişiler ilk olarak teklif veriyor. Gümrük ihale araba satışı için tüm ilanlar kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanıyor. Yayımlanan ilanlara teklif veren kişiler için süreç başlıyor. 

E-İHALE TASİŞ GÜMRÜK ARABA İLANLARI! 

Bakanlığın elinde kalan gümrükten araç satışı için fiyatlar en düşük seviyeden belirlenirken Ekim ayının yeni ilanları ile araba sahibi olmak istiyorum diyen kişiler için yeni fırsat kapıları açıldı. Verilen yeni ilanlar ile aralarında lüks araçların da yer aldığı çok sayıda araç gümrükten satışa çıktı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! 12 ay ödemesiz 60 ay vadeli 250 bin TL kredi için detaylar belli oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! 12 ay ödemesiz 60 ay vadeli 250 bin TL kredi için detaylar belli oldu

ticaret 1

Satışa sunulan araçlar arasında en dikkat çekenlerden biride 2005 model Audi A4 Avant modeli oldu. Bu araç için satış fiyatı 198 bin 700 TL olarak belirlendi. 2000 model BMW için ise satış bedeli 161 bin 250 TL olarak belirlenirken 2012 model BMW 3.20 D Coupe modelinde satış fiyatı 348 bin 225 TL olarak yer aldı. 

itcaret 2

1999 model Mercedes Benz E240 satış fiyatı 167 bin 050 TL olarak gümrükten satılık araçlar listesi içerisinde yer alırken 2009 model Volkswagen Golf araç için başlangıç bedeli ise 174 bin 175 TL olarak ilanda yer aldı. 1999 model Ford Cougar aracı almak isteyen kişilerin e-ihale başlangıcı için belirlediği satış fiyatı 181 bin 425 TL oldu. 

e ihale şartları

E-İHALEYE KİMLER KATILAMAZ, TİCARET BAKANLIĞI E-İHALE GÜMRÜK ARABA FİYATLARI KAÇ TL?

e-ihale yöntemi ile araba sahibi olmak istiyorum diyen kişiler için Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen ihalelere katılmak yeterlidir. İhale kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta olup tekliflerde yine internet üzerinden verilir. Süre sonuna kadar en yüksek teklif sahibi aracı almaya hak kazanır.