THY’den Müthiş Kampanya! 129 TL’ye Biletler! Türkiye’nin Her Yeri Avucunuzu İçinde!

Türk Hava Yolları'ndan ucuz bilet açıklaması geldi. Kampanya kapsamında bazı tarihlerde biletleri ucuza satılacak.

Finans 04.10.2021 - 18:17 04.10.2021 - 18:17 Göksel Sarı

Türk Hava Yolları ülkenin hemen her köşesine hızlı ulaşım sağlayan ve dünyada da 150’den fazla noktaya uçuş sağlayan ülkemizin en büyük havayolu firması konumunda. Bu büyüklüğünün hakkını veren şirket Ekim ayında belirli tarihlerde satılacak olan 1 Aralık ve 9 Ocak arasındaki uçuş biletleri için indirim uygulama kararı aldı.

Tarih Aralıkları Belirlendi

Türk Hava Yolları basın müşavirliği tarafından bir açıklama yapıldı Yapılan açıklama ile binlerce kişi ucuza uçma imkanı elde edecek. Açıklamaya göre 4 ve 5 Ekim 2021 tarihlerinde satın alınacak biletler ile, 1 Aralık ve 9 Ocak 2022 tarihleri arasında yapılacak uçuşlar için sınırlı sayıda koltuğun 129.99 liradan başlayan fiyatlarla satılacağını duyurdu. Bu tarihler arasında yapılacak yurt içi uçuşlarını kapsayan kampanya ile, binlerce insan ucuza uçacak.

Ucuza Bilet İle Konforlu Uçuş İmkanı

Türk Hava Yolları yıllardır ülkenin hemen her noktasına ulaşım sağlamakta. Bu kapsamda ucuza bilet satma ve kaliteli yolculuk imkanlarından faydalanmak isteyen vatandaşlar Türk Hava Yolları’nın sık sık düzenlediği kampanyalarını takip etmekte. İşte kampanyanın detayları .

Kampanya Detayları

●Kampanya 4 Ekim 2021 ve 5 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenen ve seyahat tarihi 1 Aralık 2021 ve 9 Ocak 2022 arasında olan biletler için geçerlidir.

●Kampanya Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurtiçi, tek yön ve Economy Class uçuşlarda geçerlidir.

●Kampanya Kıbrıs Ercan Havalimani ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.

●Kampanya kapsamında sunulan ücretler EcoFly ücret sınıfında ücret sınıfında 129.99 TRY, ExtraFly ücret sınıfın da 174.99 TRY, Prime Fly ücret sınıfında 204.99 TRY dir.

●Kampanya kapsamında alınan biletlerde ücret iadesi veye değişikliklere izin verilmemektedir.

Düzenlenen kampanya ile ülkede bir çok noktaya uçuşlar ucuz bir bilet ile yapılabileceği için özellikle yarıyıl tatili bu tarihlere denk gelen öğrencilerin yoğun ilgi göstermesi beklenmekte.