THY’den İndirim Açıklaması! Aileleri Uçuracak Büyük İndirim ! Açıklama Yapıldı!

THY’den aileler için indirim açıklaması geldi. Yapılan açıklamaya göre aileler THY ile daha ucuza uçuyor.

Ekonomi 15.10.2021 - 21:30 15.10.2021 - 21:30 Göksel Sarı

Türk Hava Yolları, dünyanın hemen hemen her noktasına düzenlediği seferler ile ilgi odağı olan bir kurum. Dünyada en çok noktaya uçan havayolu şirketi durumunda olan THY’den Ailelere özel indirim açıklaması geldi.

İndirim Açıklandı

Gerek yurtiçi gerekse de yurt dışı uçuşları için zaman zaman avantajlı kampanyalar düzenleyen THY, rahat ve kaliteli uçuş hizmetini daha uygun fiyatlara sunmaya başladı. Bu kapsamda şirket politikasını belirleyen THY, şimdi de yurt içi uçuşları için bir indirim kampanyası hazırladı. THY’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru ile ailelerin yurt içi seferlerinde yüzde yirmi daha ucuza uçacağı açıklandı.

Yüzde 20 İndirim

Aile indirimi ile şimdi tüm yurt içi seferlerinde yüzde 20 indirim uygulaycağını açıklayan şirket açıklamanın devamında indirim şartlarını da belirtmiş durumda

THY’nin açıklamasının detayları ise şu şekilde:

İndirim Kampanyasının Detayları ve Şartları

●Kampanya 14 Ekim 2021 tarihi ile 24 mart 2022 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 14 Ekim 2021 ile 24 mart 2022 tarihleri arasında olan biletler için geçerlidir.

●Kampanya tüm yurt içi, tek yön ya da gidiş dönüş Ekonomi Sınıfı uçuşlarda geçerlidir.

●Kampanya kapsamında aynı rezervasyon kaydında bulunan tüm yolcuların aynı soyadı taşıması durumunda yüzde 20 indirim uygulanacaktır.

●Kampanya Türk Hava Yolları mobil uygulaması, web sitesi, satış ofisleri ve yetkili acentelerden satılan biletlere uygulanmaktadır.

●Kampanyadan faydalanabilmesi için tüm aile bireylerinin soyadı hanesi aynı şekilde doldurulmalıdır.

●Çift soyadına sahip kişiler rezervasyon sırasında soyadın kısmına beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadını girmelidir.

●Kampanya aynı rezervasyon numarası altında en az 3 yolcu bulunması durumda uygulanır. Yolcular arasında bebek olması durumunda en a 4 yolcu olması gerekir.

●İndirim, uçuştan 2 gün öncesine kadar yapılan rezervasyonlar için geçerli olacaktır.

●Aynı rezervasyon numarası altında en fazla 9 yolcu bulunabilir.

●Kampanya Kıbrı ve Hopa’ya yapılacak uçuşları kapsamamaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@