Tek SMS İle 40 Bin TL Hesabında! Aktifbank SMS Kredisi ile Kolay Kredi!

Bankalar ve kredilerde artık dijitalleşiyor. Şubeye gitme derdi ortadan kalktı. Tek SMS ile kredi imkanı.

Kredi 04.10.2021 - 19:55 04.10.2021 - 19:55 Göksel Sarı

Önceden beri alışık olduğumuz herhangi bir banka işlemi için banka şubelerine gitme durumu ortadan kalkıyor. Bankaların dijitalleşmeye başlaması ve her türlü bilgi imkanının zaten dijital ortama aktarılması ile krediler içinde banka şubesine kadar gitmeye gerek kalmıyor. Yapılacak başvurular SMS üzerinden anından değerlendiriliyor.

TC Kimlik Numaranız İle SMS Atmanız Yeterli

Aktif Bank dijitalleşme konusunda öncü bankalardan birisi olmaya devam ediyor. Özellikle sağlık sorunları olan insanlar veya zamanı kısıtlı olan kişiler için büyük kolaylık olak SMS ile kredi yöntemi ile anında kredi kullanma imkanı sağlanıyor Aktif Bank SMS ile başvuru yapan müşterileri 40 bin lira ihtiyaç kredisi veriyor. Bankanın belirlemiş olduğu numara olan 3050’ye, KREDİ yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak göndermeniz Aktif Bank’tan 40 bin lira kredi başvurunuzu gerçekleştirmeniz için yeterli olmakta

40 Bin TL Kredinin Detayları

Kimi bankalar için bu durum bir ön başvuru olarak değerlendirilirse de Aktif Bank, kişisel kredi ve banka bilgilerine ulaşabildiği takdirde bu durumu bir direk başvuru olarak kabul etmekte. 40 bin lira olarak verile ihtiyaç kredisi 2.79 faiz oranı uygulanarak kullandırılmakta. Ayrıca vade seçeneği olarak 36 aya kadar müsade eden banka, şartları karşıladığınız takdirde kredi tutarını hemen hesabınıza aktarılır.

Banka Kredi Notunuz Çok Önemli, Borç Olmamalı

Bankanın bu kredi kullanımı için istediği en önemli şart ise banka kredi puanınızın riskli grupta yer almaması. 90 gün ve daha fazla gecikmede olan bir banka borcunuz varsa, banka bu durumda kredi kullanımına onay vermeyebilir. Normal şubeden kredi çekerken gerekli olan şartlar bu kredi kullanımı ile de geçerlilik göstermekte. Bazı durumlarda banka sizden kefil veya gelir durumunuzu gösteren bir belge talep edebilmekte. Tüm detaylı bilgilerin bankanın kendi resmi internet sitesinde yayınladığı kredi, kolaylık açısından vatandaşlar tarafından çok tercih edilmekte.