TEB'e Giden Emeklilere 2.750 TL Ek Ödeme Yapılacak! Üstelik Düşük Faiz Avantajlarıyla Kredi Seçeneklerinden De Yararlanabilirsiniz!

Emekli maaşına ek destek ödemelerinde TEB’in 2.750 TL’ye varan promosyon oranları sürüyor. TEB’e giden emekliye ayrıca uygun kredilerde de verilecek!

Kredi 26.02.2022 - 14:36 26.02.2022 - 14:36 Serhat Karaman

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), emeklinin 2022 yılında da nakit ihtiyacını çözüme kavuşturacak ayrıcalıklı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Maaşını taşıyan tüm SGK emeklilerinin yararlanabildiği 2.750 TL’ye varan nakit promosyon ödemesinin yanı sıra yüksek miktarda nakit arayışı içinde olan tüm emeklilere de cazip ayrıcalıkların sunulması hedeflenmektedir. 

Emekliye özel finansman paketleri ile birçok vatandaşın nakit ihtiyacını ortadan kaldırmayı hedefleyen TEB, emekli maaşını taşımasının yanı sıra emekli tanıdığını da getirenlere özel nakit ödül vermeye devam ediyor. 

TEB Emekliye Özel Kredi 

Emekli maaşını TEB’den alan vatandaşlara özel finansman fırsatları sunuluyor. 3 – 24 ay vade aralığında kredi talepleri için yüzde 1,83, 25 – 36 ay vade aralığında ise yüzde 1,95 faiz oranlarına yer verilen kredi kapsamında TEB şubelerinden veya dijital kanallardan emekli maaş müşterilerinin anında ve ayrıcalıklı bir şekilde kredi başvurularını yapmaları mümkündür. 

Haber

Emeklinin artan nakit ihtiyaçlarının çözümü için sunulan ihtiyaç kredisi, aynı zamanda emekli maaşını yeni taşıyanlar için ek promosyon destekleri ile daha da avantajlı hale gelmektedir. 10.000 TL kredi için aylık 540 TL taksitle nakit sıkıntısı çeken emeklinin cebini rahatlatacak finansman çözümlerinin kullanılması mümkündür. 

TEB’den Emekliye 2.750 TL Geri Ödemesiz Destek!

Geri ödeme şartı olmadan emekli maaşını 36 ay boyunca TEB’den almayı taahhüt eden tüm SGK emeklilerinin hesaplarında 2.750 TL’ye kadar nakit promosyon ödemesi yapılmaktadır. Emekli maaşını taşımasının ardından en az 2 adet otomatik ödeme talimatı verenlere özel sunulan 2.750 TL’ye varan promosyon kapsamında, maaş oranlarına göre farklı miktarda ödeme yapılmaktadır. 

Ayrıca emekli tanıdıklarını TEB’e davet eden müşterilerin emekli maaşını TEB’e taşıyan her yakınları için 250 TL, toplamda ise 2.500 TL’ye kadar nakit ödül kazanma şansı elde etmesi sağlanmaktadır. Emeklinin nakit ihtiyaçlarına destek olmayı hedefleyen TEB, uygun geri ödeme seçeneklerine sahip krediyle de finansman sağlamaktadır.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@