TEB ve Akbank'tan Uygun Faizlerle Kaçırılmayacak Konut Kredileri

Uygun koşullarda ev sahibi olmak isteyenler bankların konut kredisi kampanyalarını takip ediyor. TEB ve Akbank düşük faizli konut kredileri sayesinde ev sahibi olmak çok daha kolay hale geliyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Günümüzde herkesin hayali olan ev alabilme konusunda bankalar da önemli kampanyalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Herkes başını sokabileceği bir ev ararken, piyasada artan fiyatlara inat bankalardan düşük faizli konut kredileri sunuluyor. Türkiye bankacılık sektörünün önde gelen özel bankalarından TEB ve Akbank, düşük faiz oranlarıyla konut kredisi veriyor. Hızlı fiyat artışları ve kira fiyatlarının da yükselmesiyle hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler bu konut kredisi fırsatlarını kaçırmıyor.

TEB Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası

Bireysel kredi ürünlerinde düşük faizler ve esnek ödeme seçenekleri sunan TEB, konut kredisi kampanyalarıyla da öne çıkıyor. Ev sahibi olmak isteyenlere en uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. TEB 100 bin TL konut kredisi kampanyasında aylık yüzde 1.58 faiz oranları uyguluyor. Düşük faiz ödeyerek kira ödeme derdinden kurtulmak isteyenler TEB konut kredisini tercin ediyor.

TEB konut kredisi kampanyasından yararlanmak için en yakın TEB şubesine başvuruda bulunmak yeterli oluyor. Kişiye özel konut kredisi faiz oranları belirleyen bankanın bu kampanyası sayesinde ev satın almak isteyenler hayallerine ulaşmanın tadını çıkarıyor. TEB 100 bin TL limitli konut kredisi kampanyasında 120 ay vade seçenekleri dikkat çekiyor.

Akbank Konut Kredisi Detayları

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan özel bankalardan Akbank da konut kredisi kampanyalarıyla dikkat çekiyor. Ev almak isteyen müşterilerine 200 bin TL’ye varan limitlerle konut kredisi sunan Akbank, büyük ilgi görüyor. Uygun koşullarda konut kredisi taksitleri ödeyerek hayallerindeki evi satın almak isteyenler Akbank konut kredisini tercih ediyor.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Akbank, konut kredisi kampanyasında yüzde 1.39 gibi oldukça düşük bir faiz oranı uyguluyor. 120 ay vadeli Akbank konut kredisi başvuruları banka şubelerinden, internet ve mobil bankacılık sistemleri üzerinden alınabiliyor. Akbank konut kredisinde müşterilerden gelir belgesi ve kefil isteyebiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN