Üniversite öğrencilerine özel olarak başlatılan kampanyalar tüm hızı ile devam ederken kredi kartı almak isteyen öğrencilere yönelik bir kampanyada TEB'den geldi. TEB öğrenci kredi kartı kampanyası ile 25 yaş altı kişilere yönelik olarak CEPTETEB kredi kartında yeni avantajlar sunuldu. 

Düzenlenen kampanyada CEPTETEB kredi kartı alan üniversite öğrencilerine aidatsız kredi kartı kullanma imkanı sunulurken buna ek olarak ayrıca kampanyaya katılan kişiler 500 TL hediye bonus para kazanma fırsatı da sunulacak. Yine güncel kampanyalara katılan kişilere yönelik olarak yıllık olarak 4 bin 500 liraya varan bonus para kazanma fırsatı verilecek. 

CEPTETEB KREDİ KARTI ALANLARA 4.500 TL BONUS PARA KAZANMA FIRSATI! 

Kredi kartı almak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan özel kampanyada peş peşe fırsatlar açıklandı. Üniversite öğrencisi olan kişilere yönelik olarak 4 bin 500 TL'ye varan bonus para kazanma imkanı sunuldu. Kredi kartı alan öğrencilerin özel kampanya avantajlarından yararlanmak için ÜniversiteTEB'li olmaları yeterli olacak. 

BİM'de indirim fırtınası başladı! 21 Ekim aktüel ürünler kataloğu yayınlandı BİM'de indirim fırtınası başladı! 21 Ekim aktüel ürünler kataloğu yayınlandı

cepteteb kredi kartı

CEPTETEB kredi kartı başvurusu için tüm TEB şubeleri üzerinden yapılabileceği gibi TEB internet sitesi ve CEPETEB şubesi üzerinden de yapılabilecek. İnternet sitesinde hemen başvur butonunu tıklayarak hesap açan kişiler ardından kredi kartı başvurusu yapabilecekler. Kredi kartı onayı alan kişiler harcama sözü vererek 500 TL bonus para kazanma imkanı elde ederken aynı zamanda yıl içerisinde düzenlenen kampanyaları da takip ederek 4 bin 500 TL'ye varan bonus para kazanma imkanı sunulacak.