TEB, Şekerbank ve Denizbank'tan Uygun Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Türkiye'nin önde gelen özel bankaları, ihtiyaç kredisi kampanyalarında kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya başladı. Acil nakit ihtiyacı olanların akın ettiği bankalarda düşük faiz oranları sunulması dikkat çekiyor…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Bankalardan en uygun faiz oranları ve esnek ödeme koşullarıyla kredi kullanmak isteyenler, yenilikçi kampanyaları yakından takip ediyor. Türkiye’nin en fazla tercih edilen özel bankaları arasında yer alan TEB, Şekerbank ve Denizbank da ihtiyaç kredisi kampanyalarında düşük faiz oranları duyurdu. Acil nakit para ihtiyacı olanlar, borçlarını zamanında ödemek isteyenler veya ihtiyaçları için nakit arayanlar bu krediden hemen yararlanabiliyor.

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Müşterilerine en uygun koşullarda ihtiyaç kredisi sunan bankalar arasında TEB öne çıkıyor. Hızlı ve kolay bir şekilde finansman desteği sunan TEB, bireysel ihtiyaç kredisi ürününde yüzde 1.59 gibi düşük bir faiz işletiyor. TEB’den ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler 36 ay vade seçeneği ile 100 bin TL’ye kadar kredi talebinde bulunabiliyor.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Özel bankalar arasında özellikle ihtiyaç kredisi faizlerinde uygun oranlar sunduğu için tercih edilen Şekerbank yine dikkat çeken bir kampanya duyurdu Müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarında en kolay şekilde kredi veren Şekerbank, maksimum 36 ay vade seçeneği sunuyor. Şekerbank müşterileri ihtiyaç kredisini yüzde 2.25 oranındaki faizlerle kullanabiliyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Acil nakit ihtiyaçlarında veya borcunu kapatmak isteyenlerin sık sık başvurduğu bankalar arasında Denizbank yer alıyor. Denizbank, tüketici kredilerinde tatilden tadilata, eğitimden evlilik kredilerine kadar çok sayıda seçenek sunuyor. En fazla 36 ay vade ile kullanılabilecek olan Denizbank ihtiyaç kredisinde yüzde 1.89 faiz oranı bulunuyor.

Bankalardan ihtiyaç kredisi çekebilmek için en yakın şubeye T.C.kimlik belgesi ile gitmek yeterli oluyor. Banka başvurusunu değerlendiren yetkililer daha sonra size geri dönüş yaparak kredi kullanım koşullarını netleştiriyor. TEB, Denizbank ve Şekerbank ihtiyaç kredilerini kullanabilmek için bankaların belirlemiş olduğu kredi notuna sahip olmak gerekiyor. Yeterli kredi notu olmayan kişiler ise ipotek ya da kefil bularak ihtiyaç kredisi çekebiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN