Yıl sonuna yaklaşırken icralık konut satışlarında hızlanan bankalardan biri olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), kısa süre içerisinde birçok konutun satışına imza attı. Portföyünü daha da boşaltmak adına fiyatları oldukça uygun seviyelere indiren TEB, ev almak isteyenler için ideal bir pazar haline geldi. Siz de TEB tarafından satışa konulan icralık evleri incelemek isterseniz haberimizi dikkatlice takip edebilirsiniz.

TEB İcralık Konut Satışı

TEB icralık konut satışı için BU SİTEYİ kullanabilirsiniz. Siteyi inceleme fırsatınız olursa oldukça güzel konutların son derece uygun fiyatlardan satıldığını siz de görmüş olacaksınız. Normal şartlarda daha yüksek fiyat ödeyerek alabileceğiniz evleri çok uygun fiyatlara TEB icralık konut satışı sitesinde bulabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, Gaziantep, Mersin, Diyarbakır, Konya, Kayseri, Adana, İzmir gibi birçok ilde satılan TEB icralık konutları, yeni alıcılarını beklemekte. Siteye giriş yaptıktan sonra dilerseniz tek bir şehir için arama yapabilirsiniz. Sayfanın üst kısmındaki şehir seçim alanını kullanarak yalnızca o şehirde satılan gayrimenkulleri inceleyebilirsiniz. Örneğin; şehir seçiminizi İstanbul olarak belirlerseniz sadece İstanbul lokasyonundaki taşınmazları listeleyebilirsiniz.

TEB gayrimenkul satış sitesindeki konutların detaylarına ilanın alt tarafında yer alan detay butonuna tıklayarak bakabilirsiniz. Detay sayfasındaki genel özellikler alanında alınacak konut, arsa ya da iş yeri için gerekli tüm bilgileri bulabileceksiniz. Herhangi bir taşınmaz için teklif vermek istediğinizde detay sayfasında ya da ana sayfada yer alan ‘’Teklif Ver’’ tuşunu kullanabilirsiniz. Teklif verme sayfasında T.C kimlik numaranızı ve cep telefonu bilginizi paylaşmanız gerekir.

T.C kimlik numarası ve cep telefonu bilgisi, bankanın teklifinizi değerlendirmesi için şarttır. Bu bilgilerin kontrolü sonrasında teklif yapabilmeniz için gerekli bilgiler cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir. Bankanın gerekli gördüğü teminatı yatırdıktan sonra talep ettiğiniz taşınmaz için teklifinizi verebilirsiniz. Teklif tutarınızın detay sayfasında yer alan değerden az olmaması gerekmekte. Örneğin; 100.000 TL tutarlı bir taşınmaz için 90.000 TL’lik bir teklif sunarsanız başvurunuz geçersiz olarak kabul edilir. Teklifiniz sonrasında TEB gayrimenkul satış sitesini kullanan bir başka kullanıcı tarafından daha yüksek teklif verilirse siz de teklifinizi yeni teklife göre değiştirebilirsiniz.

TEB icralık konut satış sitesinde yer alan konutlar doğrudan banka tarafından satılmaktadır. Dolayısıyla konutun ya da alınacak taşınmazın son sahibinden alım yapma zorunluluğunuz bulunmamakta. Tapu dairesinde yapılacak işlemlerde de TEB tarafından yetkilendirilen personel ile birlikte satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.