Nakit ihtiyacı olanlar için CEPTETEB İhtiyaç Kredisi vatandaşların kullanıma açık durumda. Acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların yolunu tutmakta. Uygun kredi imkanlarını, başvuru şartlarını ve kredi kullanım koşullarını sürekli takip eden müşteriler en uygun koşullarda kredi kullanımı için uygun anı kolluyor.

Mobil Uygulama İle

Bireysel kredi ihtiyacının olduğu andan tek tıkla hesaba aktarılabilecek bir tüketici kredisi olan CEPTETEB, yerinden kalkmadan şubeye gitmeden, sıra beklemeden kredi çekebilme imkanı sağlıyor. Bin TL ile 50.000 TL aralığındaki tutarlarda 3 ile 36 ay aralığındaki vadelerde, 18 70 yaş arasındaki herkesin başvuru yapabileceği CEPTETEB ihtiyaç kredisinin geri ödemesi ise aylık eşit taksitler şeklinde yapılıyor. Krediye başvuran vatandaşlardan herhangi bi ipotek veya kefil de istenmiyor.

Yeni Müşterilere Hoşgeldin Faizi

Henüz Türkiye Ekonomi Bankası ya CEPTETEB müşteri olmayan vatandaşların kullanabileceği kredi CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi olarak isimlendirilmiş durumda. Yüzde 1.45’ten başlayan kredi faiz oranı ve uygun vade koşulları ile müşterilerin dikkatini, çekmeyi başaran kredi kampanyası ayrıca kefil şartı olmadan nakit kullanım imkanı ile de en çok tercih edilen krediler arasında kendine yer buluyor.

Geri Ödeme Planı

●Başvurunuz onaylandığı anda hesabınıza yatırılan kredi ile nakit ihtiyacının aciliyeti olan vatandaşların yüzünü güldürü. Kolay bir şekilde kredi kullanma imkanı sunan kampanyanın ödeme planlarının bazı detayları ise şu şekilde:

●36 ay vadeli yüzde 1.45 faiz oranlı 10 bin TL ihtiyaç kredisinin geri ödemesi 376 TL olarak hesaplanıyor.

●36 ay vadeli yüzde 1.45 faiz oranlı 20 bin TL ihtiyaç kredisinin geri ödemesi 752 TL olarak hesaplanıyor.

●36 ay vadeli yüzde 1.45 faiz oranlı 30 bin TL ihtiyaç kredisinin geri ödemesi 1128 TL olarak hesaplanıyor.

●36 ay vadeli yüzde 1.45 faiz oranlı 40 bin TL ihtiyaç kredisinin geri ödemesi 1504  TL olarak hesaplanıyor.