Türkiye'nin sevilen ve çok sayıda vatandaş tarafından tercih edilen özel banka TEB'den yeni ihtiyaç kredisi kampanyası duyuruldu. TEB tarafından duyurulan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlara 10 bin TL tutarında kredi günde sadece 17 bin TL tutarı ile sunuluyor.

Düşük faiz oranı ve dosya masrafları ile öne çıkan işbu kredi kampanyası kapsamında vatandaşların kolay bir şekilde ihityaçlarını karşılamaları hedefleniyor.

Gelen bilgiler kapsamında vatandaşlara sunulan bu kredi kampanyası ile çok kolay bir şekilde mobilden ve internet bankacılığından yapılan başvuru ile kredi kullanımı sağlanacak.

Kış aylarına girilmesi ile birlikte ülkenin pek çok ilinde havalar soğumaya başladı. Bu dönemlerde ise kış lastiklerinden kışlık giyim ürünlerine kadar pek çok kategoride ürünlere zam gelmesi vatandaşların gözünü korkutmaya başladı.

Kış aylarında temel ihtiyaç olan mont fiyatlarının altın fiyatları ile yarışır hale gelmiş olması nedeniyle pek çok vatandaş kış ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çekiyor. Bu noktada ise bankalar tarafından sunulan finansman destekleri ve ihtiyaç kredileri ön plana çıkıyor. Vatandaşlara sunulan bu ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında bazı kredi paketleri ise büyük dikkat çekiyor.

Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak

son olarak TEB tarafından duyurulan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşların 10 bin TL tutarında ihtiyaç kredisine kolaylıkla sahip olmaları hedefleniyor.

TEB 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI TANITILDI 

  • Kredi Tutarı: 10 Bin TL
  • Vade Süresi: 24 Ay
  • Faiz Oranı: Yüzde 1,64
  • Toplam Faiz: 2 Bin 760,99 TL
  • Aylık Taksit: 531,71 TL
  • Toplam Ödeme: 12 Bin 811,04 TL
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 28,24
  • Tahsis Ücreti: 50 TL

teb-kredi

TEB tarafından duyurulmuş olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşların hızlı bir şekilde günde 17 TL taksitle kredi çekebilmeleri hedefleniyor.

İşbu koşullar, oranlar ve tutarlardan faydalanmak isteyen vatandaşlar başvurularını mobil kanallar üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.