TEB Emekli Promosyonunda Teklifi Yükseltti: Tam 2.750 TL! 

TEB bankacılık işlemlerinde hesabını TEB şubelerine taşıyan emeklilere özel 2.750 TL'ye kadar promosyon ödemesi fırsatı sağlıyor…

Ekonomi 01.01.2022 - 15:39 01.01.2022 - 15:39 Serhat Karaman

TEB bankacılık anlayışında sağladığı kaliteli hizmet ile emeklilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 36 ay boyunca emekli maaşını TEB bankaları aracılığı ile alma taahhüdü veren tüm vatandaşlara 2.750 TL'ye varan nakit promosyonu vaat ediyor. Üstelik TEB'in online bankacılık sistemlerinde otomatik fatura talimatı vererek nakit promosyon avantajından sizler de faydalanabilirsiniz. TEB'in emekli müşterilerine sunmuş olduğu bu kolaylık ile bireysel ihtiyaçlar giderilebilecek ve ekonomik olarak bütçeye katkı sağlanabilecektir. Sizde hemen TEB’li olarak bugünden itibaren emeklilik promosyon fırsatından faydalanabilirsiniz.

TEB Emeklilik Kampanya Detayları

Her yıl bankalar kendi aracılığı ile emeklilik maaşını taahhüdü veren vatandaşlarına farklı uygulamalarda bulunmaktadır. Sunulan promosyonlar her bankanın kendi politikası gereği belirlenir. TEB emeklilik sürecinde bütün vatandaşların promosyon fırsatından faydalanabilmesi için bankasına davet ediyor. Emekli maaşını TEB ile alma taahhütlü veren vatandaslar nakit 2.700 TL'ye kadar sunulan promosyon avantajından faydalanabilecekler. Promosyon kapsamında 36 ay boyunca bankada kalma taahhüdü verilmesi gerekiyor. İlk defa hesabını TEB’e taşıyan emekliler en az iki faturanın otomatik ödeme talimatını yaptırmış olması şartı aranmaktadır.

TEB Emeklilik Promosyonu Ayrıcalıkları

TEB bankasının sunmuş olduğu emekli müşterilerine ekstra kazanç sağlayan promosyon fırsatı ile 2.750 TL'ye kadar nakit kazancı sağlanabiliyor. Yapılacak olan promosyon ödemelerine ek olarak sunulan bir başka ayrıcalık da TEB üzerinden emekliliğini başlatan müşterilerin yakınlarına kazandırılan nakit ödül sistemidir. Emeklilik maaşını bankamız aracılığı ile alan bütün vatandaşların yakınları içinde 250 TL'den başlayarak 2.500 TL'ye kadar nakit ödülü fırsatı sunulmaktadır. Tüm ödemeler sağlanırken emekli maaşı tutarı üzerinden oran belirlenmektedir. Emekli maaşını TEB bankacılığına taşıyanlara özel olarak aylık çekim limiti arttırılabilir, EFT ve havale işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Mobil bankacılık sistemi kullanılarak emekli müşterilere özel olarak sunulan düşük faizli ihtiyaç ve konut kredisi kullanabilme fırsatını da kaçırmayın.

TEB Emeklilik Başvurusu

Emeklilik maaşı çekimlerini TEB Bankası sistemine taşıyarak avantajlı promosyon fiyatlarından faydalanmak isteyen vatandaşlar kampanya bitimine kadar banka şubelerimizde gelerek nüfus cüzdanı ile başvuruda bulunabilirler. TEB mobil bankacılık şubesi cepteteb mobil aracılığı ile de başvuru işlemleri tamamlanabilir. 

Emeklilik başvurusu sırasında ilk defa emekli olacaklar için Sosyal Güvenlik kurumlarının aracılığı ile “beyan taahhüt belgesi” üzerinde banka seçimi alanına TEB Bankası ibaresi belirtilmelidir. Emekli sandığı çalışanı olup başvuruda bulunmak isteyen kişiler başvuru dilekçesinde çalışma sağlanacak banka tercihi olarak TEB Bankası olduğunun beyan edilmesi sonucu kısa sürede işlemler başlatılacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@