TEB Acil Nakit Arayanlara Düşük Faizli Sonbahar Kredisi Veriyor

Acil nakit ihtiyacı olanların bir numaralı adresi haline gelen TEB, sonbahar kredisini duyurdu. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle TEB müşterilerine en kolay nakit desteği…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Türkiye’de milyonlarca bireysel müşterisi bulunan TEB, konut ve taşıt kredilerinde olduğu gibi ihtiyaç kredilerinde de büyük ilgi görüyor. Acil nakit ihtiyaçlarını düşük faizler, esnek ödeme seçenekleri ve uygun koşullarda karşılamak isteyenler TEB ihtiyaç kredisi kampanyalarını tercih ediyor. TEB, sonbahar döneminde de giderek artan masraflarla başa çıkamayıp acil nakit arayan müşterilerine ekonomik olarak rahat bir nefes aldıracak kredi kampanyasını duyurdu.

TEB Herkese Anında İhtiyaç Kredisi Veriyor

TEB ihtiyaç kredisi fırsatlarından halihazırda TEB müşterisi olanlar da olmayanlar da çok basit bir şekilde yararlanabiliyor. Acil nakit ihtiyaçlarında müşterisinin yanında olmaya devam eden TEB, uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle Sonbahar Kredisini duyuruyor. TEB resmi web sitesinde yer alan kredi kampanyasında başvuru koşulları da yer alıyor.

TEB, acil nakit ihtiyacı olan tüm müşterilerine kredi notuna göre değişen faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Dijital kanallardan veya şube üzerinden TEB sonbahar kredisine başvurmak son derece pratik oluyor. TEB ihtiyaç kredisinde sunulan yüzde 1.59 faiz oranından KBB skoru 1879 ve üzeri müşteriler yararlanabiliyor. Kredi notu bu seviyede olmayan müşterilerin acil nakit ihtiyaçlarında kredi çekme talepleri onaylansa da farklı faiz oranlarından kredi veriliyor.

TEB 3 Ay Ertelemeli 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan TEB, müşterilerinin yüzünü güldüren kredi kampanyasında ayrıca esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Buna göre kredi kapsamında 3 aya kadar erteleme fırsatı sunuluyor. Ertelenen kredilerin ödeme planlarında ilk taksit olarak görünen kalem erteleme faizinden oluşuyor.

TEB sonbahar kredisi kapsamında vade sayısı en fazla 36 ay olarak belirleniyor. TEB’in ihtiyaç kredisi kullanım koşullarına göre onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme hakkı bankada bulunuyor. İhtiyaç kredilerinde yasal vade sınırı 50 bin TL’ye kadar olan tutarlarda 36 ay üzerinden kullanım imkanı tanınıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN