Günde 100 lira ödemelerle araç sahibi olmak mümkün! Ziraat Bankası 100 bin TL taşıt kredisi kampanyası duyuruldu! Günde 100 lira ödemelerle araç sahibi olmak mümkün! Ziraat Bankası 100 bin TL taşıt kredisi kampanyası duyuruldu!

Son günlerde kış aylarının başlamış olması ile birlikte pek çok özel banka kuruluşu ve devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankası tarafından vatandaşlara ödeme yapılmaya başlandı. Bazı banka kampanyaları ihtiyaç kredisi adı altında olurken, bazı kampanyalar ise destek adı altında veriliyor.

Enflasyon artışının hız kesmeden devam ediyor olmasının yanı sıra döviz kurunda yaşanan yukarı yönlü ivmelenme de vatandaşların alım güçlerini düşürdü. Pek çok vatandaş temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanırken kış ayların gelişi ile gözleri korkuttu. Altın fiyatları ile yarışan kışlık giyim ürünlerinin fiyatları vatandaşların gözünü korkuturken banka destekleri ise peş peşe duyuruluyor.

Özel bankalar tarafından vatandaşlara sunulan ihtiyaç kredileri dikkat çekiyor olsa da yüksek faiz oranları ve masraflar nedeniyle özel banka kuruluşları tarafından verilen "cazip" kredi teklifleri vatandaşlar için pek de cazip olmuyor. Ancak devlete bağlı olarak hizmet vermekte olan ve kamu bankası olarak adlandırılan bankalar tarafından sunulan düşük faiz oranları ihtiyaç kredileri dikkat çekiyor.

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası olmak üzere 3 devlet bankası tarafından sürekli uygulanan destek kampanyaları arasına bir yenisi daha eklendi. Ziraat Bankası tarafından yapılmış olan duyuru ile T. C. Kimlik numarasının son hanesi 0- 2- 4- 6- 8 olan vatandaşlar bankadan kolaylıkla destek alabilecek.

ZİRAAT BANKASI 32 BİN 500 TL ÖDEME YAPIYOR!

Devlete bağlı olarak hizmet veren Ziraat Bankası tarafından hazırlanan işbu yeni kampanya kapsamında vatandaşlara 32 bin 500 TL tutarında ödeme gerçekleştirilecek. Yeni gelen kampanya kapsamında vatandaşlar bu cazip tekliften mobil bankacılık, internet bankacılığı ve şubeler aracılığı ile yararlanabiliyor. Tüketici kredisi başlığı ile sunulan bu kredi kampanyasından vatandaşlar cazip tekliflerle faydalanabilecekler.

Kampanya kapsamında sunulmuş olan teklife ilişkin koşullar ise şu şekilde;

  • Kredi Tutarı: 32 Bin 500 TL
  • Vade Süresi: 36 Ay
  • Faiz Oranı: % 1,89
  • Yıllık Maliyet Oranı: % 32.8887
  • Aylık Taksit Tutarı: 1.350,47 TL

Ekran Resmi 2022-09-29 09.21.26

İlgili koşullar Ziraat Bankası resmi internet adresinden alınmış olup farklı dinamiklere göre değişkenlik gösterebilmektedir.