Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak Tapu sahipleri dikkat! Başvuru yaparsanız Vakıfbank hesaplarınıza 45000 TL yatıracak

Vatandaşlık numarası olarak da adlandırılan T.C. Kimlik numarasının son haneleri büyük önem taşımaktadır. Bu kimlik numaralarının son hanelerine göre bankalar tarafından belirli aralıklarda ödemeler yapılmaktadır. Özellikle Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank olmak üzere devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankaları T.C. Kimlik numarasının son hanesine göre vatandaşlara aralıklı olarak ödemeler yapmaktadır.

Gelen bir son dakika bilgisi ile Ziraat Bankası tarafından T.C. kimlik numarasının sonu 0, 2, 4, 6, ya da 8 olan yani kimlik numarası çift rakam ile biten kişilere anında ödeme yapılacağı bildirildi.

Gelen bilgiler kapsamında T.C. Kimlik numarasının son hanesine göre vatandaşlara 50 bin TL tutarında ödeme yapılacağı bildirildi. 

Başvuru yapan kişilerin başvurularının anında onay alması durumunda talep edilen miktardaki ücret ise anlık olarak hesaplara yansıyor. Pek çok banka kuruluşu tarafından geliştirilen bu paketi son olarak kullanan Ziraat Bankası tarafından yapılan bu duyuru kapsamında vatandaşlara büyük ölçekli bir ödeme yapılmasına karar verildi.

Geçmiş dönemlerde de T.C. Kimlik numarasının son hanelerine göre pek çok vatandaş ödeme alsa da bu tutarlar genel itibarıyla 10 bin TL ila 30 bin TL arasında değişkenlik göstermekteydi. Ancak Ziraat Bankası tarafından geliştirilmiş olan kampanya kapsamında bu rakam 50 bin TL tutarına yükseltildi.

İhtiyaç kredisi kapsamında sunulan bu destek paketi ile vatandaşlar oldukça cazip bir şekilde 50 bin TL tutarında kredi çekebilecek olup, ödemelerini makul tutarlar ile gerçekleştirecekler. Öte yandan bu kampanya kapsamında sunulan ihtiyaç kredisinin masraf tutarlarının da minimum düzeyde olması dikkat çekiyor.

ZİRAAT BANKASI 50 BİN TL ÖDEME YAPIYOR!

Ziraat Bankası tarafından hazırlanmış olan bu kredi kampanyası kapsamında vatandaşların yararlanabileceği ihtiyaç kredisinin koşulları ise merak konusu. Anında onaylanan ve kredi çekilen miktarın hesaba aktarıldığı kampanya kapsamında vatandaşlar kolaylıkla kredi kullanabiliyorlar. İşbu kredi kampanyasının koşulları şu şekilde;

  • Kredi tutarı: 50 Bin TL
  • Vade Süresi: 36 Ay
  • Faiz Oranı: Yüzde 1,89
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 32.8887
  • Taksit Tutarı: 2 bin 77,65 TL

tc-kimlik-ziraat

Bu koşullar altında sunulan kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi Ziraat Bankası resmi internet adresinde yer alıyor.