Emeklilerin geçim dertleri her geçen gün biraz daha ağırlaşırken ay sonunu getirmekte zorlanan emeklilere bir müjde de PTT üzerinden verildi. Her geçen gün şube  ve müşteri sayısını arttıran PTT bir yandan da bankacılık işlemlerine yoğunlaşmaya devam ediyor. PTT ihtiyaç kredisi paketi ile dikkatleri üzerine çeken kurum bir müjde de emeklilere verdi. 

Emekliler bankalardan kredi çekmekte zorlanırken aradıkları kolay kredi müjdesi PTT tarafından verildi. PTT üzerinden verilecek olan kredi paketinde başvuru ekranı açılırken emekliler kimlik numarası son hanesine göre istedikleri tarihte başvuru yapabilecekler. İşte PTT emekli kredisi paketi ve merak edilen detaylar... 

PTT EMEKLİ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLADI BAŞVURU EKRANI AÇILDI! 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen talimat ile çalışanlara ve emeklilere yeni destek paketleri peş peşe açıklanmaya devam ederken özellikle de emekliler desteklenecek öncelikli grup olarak ilk sırada yer almıştı. PTT emekli kredi paketi yoğun ilgi görmeye devam ederken N Kolay emekli kredi paketi ile kredi notu düşük olan emeklilere dahi kolay kredi müjdesi verilmiş oldu. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen emekliler için emekli maaş müşterisi olunması şartının taşınması yeterli oluyor. PTT N Kolay Aktif Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için kefil ya da ek şart talep edilmiyor. 

Devlet bankasından kredi müjdesi geldi! Halkbank 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu! Devlet bankasından kredi müjdesi geldi! Halkbank 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu!

ptt n kolay emekli kredisi

PTT İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU! 9.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

En kolay ihtiyaç kredisi paketini arayan emeklilere PTT üzerinden başvuru yapma imkanı tanınırken özellikle de diğer bankalardan kredi onayı almakta zorlanan ve kredi notu düşük olan emekliler için paket kolay kredi onayı vermesi nedeni ile tercih ediliyor. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilere PTT şubeleri üzerinden sadece kimlik belgesi ile başvuru yapma imkanı sunuluyor. 

Kredi paketinde 36 aya kadar vadeli olmak üzere 50 bin TL kredi limiti imkanı tanınırken 36 ay vadeli 9 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin PTT şubesi üzerinden ödeyecekleri aylık taksit tutarı 545,87 TL olarak gerçekleşecek. Kredi başvurusu 31 Ekim 2022 tarihine kadar kabul edilmeye devam edilirken kredi süreci PTT üzerinden yürütülecek.